Gemini oční optika vznikla pod záštitou soukromé oční kliniky Gemini, která rozvíjí dlouholetou tradici zlínské oční chirurgie. Společným cílem očních optik a klinik Gemini je rozšířit nabídku služeb zákazníkům a poskytnout jim komplexní péči o zrak.

V síti očních optik Gemini se o vás vždy postará personál odborně vyškolený oční klinikou Gemini. Můžete se tak těšit na profesionální a individuální přístup přizpůsobený každému klientovi na míru. Po profesionálním měření zraku (které je na oční optice Gemini zdarma) a konzultaci vám náši optometristé pomůžou s výběrem nových brýlí či kontaktních čoček, popřípadě s vámi proberou další možnosti léčby vaší oční vady. Nezapomínáme ani na následnou péči. Při nákupu brýlí zákazníkům garantujeme 100% záruku kvality, spokojenosti a poskytujeme servis zdarma.

A proč navštívit oční optiky Gemini?

  • nabízíme moderní i klasické brýle za dostupné ceny
  • odborné poradenství
  • profesionální měření zraku zdarma
  • aplikace kontaktních čoček
  • odborně vyškolený personál oční klinikou Gemini
  • servis brýlí

V roce 2017 jsme již otevřeli prodejny oční optiky Gemini ve Šternberku, Olomouci, Zlíně a v Otrokovicích. Nově je také otevřená oční optika v Brně, v Uherském Hradišti a v Ostravě. Na rozšíření sítě prodejen optiky intenzivně pracujeme a již brzy se můžete těšit na další provozovny v různých městech po celé České republice.

Kontakty a adresy na jednotlivé oční optiky a další informace naleznete na www.geminioptika.cz
Gemini oční optiku sledujte i na Facebooku a na Instagramu.