Svěřte se do rukou opravdových odborníků a dopřejte si špičkovou péči na přední české klinice GEMINI za méně než 5.000 Kč. Už si nemusíte nic odříkat nebo dlouze spořit. Teď máte jedinečnou možnost zbavit se dioptrií  na splátky a hlavně bez navýšení. Nezaplatíte tak ani o korunu více!

Možná už dlouho uvažujete o odstranění dioptrií laserem (vhodné u pacientů ve věku 18-45 let), ale nechtělo se vám dlouze spořit, odříci si dovolenou nebo využít podezřele laciných služeb nejrůznějších laserových pracovišť. Zároveň byste ale rádi vyjeli na cyklostezku nebo si zahráli volejbal bez toho, aniž by vás omezovaly brýle nebo v oku řezala kontaktní čočka.

Protože chceme naši špičkovou techniku a dlouhé roky zkušeností zpřístupnit co největšímu počtu zájemců, nově na klinikách GEMINI nabízíme možnost pořídit si jakoukoliv refrakční laserovou operaci na splátky a bez navýšení. Nemusíte se u toho upisovat splátkovým společnostem nebo velkým bankovním domům, vše vyřídíte přímo s námi. Zaplaťte pouhých 4.990 Kč za obě oči a zbytek splatíte v jedenácti měsíčních splátkách během jednoho roku. Jednoduše, bez složitých smluv, podivných podmínek a úroků – nezaplatíte tak nic navíc! Příklad toho, jak to může vypadat:

FEMTO LASIK s dvouletou zárukou v ceně 8.500 Kč za jedno oko*

  1. Objednáte se na zákrok nebo vyšetření na našich webových stránkách nebo zavoláte na 577 202 202.
  2. Přijdete k nám do GEMINI a po důkladném vyšetření a krátkém laserovém zákroku zaplatíte první splátku ve výši 4.990 Kč v hotovosti nebo kartou.
  3. Dalších 11 měsíců budete platit pouze 1.092 Kč měsíčně bez jediného procenta úroku.

*akční cena při využití slevy k výročí první laserové operace v ČR. Záruka a vyšetření v ceně!

Využijte naší výhodné nabídky financování a připojte se k desítkám tisíc spokojených klientů, kteří zahodili brýle a čočky jednou provždy.