Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

31.7.2020

Pan Michal má rád rychlé životní tempo. Je aktivní nejen v podnikání, ale i v osobním životě. Věnuje se mimo jiné kontaktním sportům. Téměř šest dioptrií ho ovšem omezovalo. Rozhodl se proto podstoupit operaci očí. Nyní se může svým koníčkům věnovat bez omezení. Videoreportáž s pacientem dává nahlédnout také na operační sál.

“Aktivně sportuji. Musel jsem brýle odkládat, aby mi nespadly a nepoškodily se. Při boxu jsem měl na vybranou – buď brýle nechat nasazené a riskovat, že mi je soupeř rozbije na tváři, nebo boxovat naslepo,“ vysvětlil Michal Hutta. Právě sport se stává jednou z hlavních pohnutek k návštěvě očních klinik. Brýle jsou při sportování nekomfortní. U kontaktní sportů může být jejich nošení dokonce nebezpečné. Hrozí vysoké riziko rozbití a zranění obličeje. Alternativou mohou být kontaktní čočky. Ty však nesnese každý. Pro některé sporty jako plavání je oční lékaři z obav z očních zánětů nedoporučují. 

Podnikatel se pár minut po zákroku svěřil s pocity z operace: “Musím přiznat, že jsem měl trochu strach z toho, co mě čeká. Ale obavy byly úplně zbytečné. Během zákroku jsem vlastně nic necítil. Očekával jsem, že přijde alespoň menší bolest, nebo tlak, ale k ničemu takovému nedošlo.” Jak sám dodal, už 15 minut po operaci očí laserem viděl mnohem lépe. Od druhého dne vnímal ostré vidění bez brýlí.

Pacient podstoupil laserovou korekci dioptrií metodou ReLEx SMILE s příplatkem EXTRA a s doživotní zárukou: “Oční kliniku Gemini jsem si vybral z toho důvodu, že můj životní styl je o vybírání toho nejlepšího.”

Reference

Všechny reference

Naše kliniky