Po – pá: 7:00 – 18:00
Objednat se

26.5.2020

Na zlínské oční klinice Gemini jako jediní v ČR implantujeme rohovkovou mikročočku švédské společnosti LinkoCare. Nyní máte jedinečnou příležitost zbavit se brýlí na čtení. Zákrok provádí primář Pavel Stodůlka. Náklady hradí v plné výši zadavatel klinické studie. Staňte se i vy jedním z pacientů, pro které se vetchozrakost stala minulostí.

Zlínská klinika Gemini včele s primářem Pavlem Stodůlkou zavádí novinku odstraňující vetchozrakost neboli presbyopii, tedy nošení brýlí na čtení. Biosyntetická kolagenová mikročočka CorVision® mění tvar rohovky, čímž zlepšuje vidění do blízka. Jedná se o ambulantní, bezbolestný zákrok. Nespornou výhodou je také, že se čočka implantuje pouze do jednoho oka. Vzájemná spolupráce obou očí ve výsledku zajistí, že pacienti nepotřebují žádné brýle.

Do klinické studie se mohou přihlásit kandidáti, kteří:

  • mají 45 – 65 let a chtějí se zbavit brýlí na čtení
  • nosí pouze brýle na čtení, do dálky vidí dobře
  • nemají žádné zásadní oční vady
  • neprodělali předchozí operaci očí nebo úraz oka
  • potřebují +1,25 až +3,50 dioptrií na čtení a zároveň jejich nedominantní oko má +0,75 až +1,50 dioptrií do dálky s maximálně 1,5 cylindrickými dioptriemi

Zajímá vás, jak probíhá vyšetření i samotný zákrok? Uvažujete o tom, že byste se chtěli zbavit brýlí na čtení? Zaregistrujte se do unikátní studie léčby vetchozrakosti a zbavte se závislosti na brýlích napořád.

Reference

Všechny reference

Naše kliniky