Soukromá oční klinika Gemini

rozvíjí dlouholetou tradici zlínské oční chirurgie. V čele týmu specialistů stojí prim. MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., FEBOS-CR oční chirurg s dlouholetou praxí a vysokým renomé v ČR i v zahraničí. Je znám svým přínosem pro oční medicínu řadou unikátních očních operací, které provedl v mnoha případech jako první v ČR nebo i ve světě.

Kliniky Gemini najdete v osmi městech v České republice, a to ve Zlíně, v Praze, v Průhonicích, v Českých Budějovicích, 2x v Ostravě, v Brně, v Novém Jičíně a ve Vyškově. Otevřeli jsme také pracoviště v rakouské Vídni. Pracujeme s nejmodernějšími lasery, ke kterým patří unikátní 7D laser SCHWIND AMARIS 1050, femtosekundové lasery Z6, Z8 a Crystal Line, laser VICTUS pro operace šedého zákalu nebo ZEISS VisuMax užívaný při metodě LASIK ReLEx Smile. Gemini provozuje největší síť moderních laserů pro korekci očních vad v ČR.

Vaše podněty a stížnosti můžete naší klinice sdělit prostřednictvím Knihy přání a stížností, která je přístupná v čekárnách a recepcích. Také můžete využít naší e-mailovou adresu podnety@gemini.cz. Vyjádření k Vašemu podnětu či připomínce Vám sdělíme během zákonné lhůty, která je 30 kalendářních dní.

Oční klinika Gemini Zlín

 

Oční klinika Gemini Zlín – virtuální prohlídka

Oční klinika Gemini Praha-Průhonice

 

Oční klinika Gemini Praha-Krč

 

Oční klinika Gemini České Budějovice

 

Oční klinika Gemini Brno

 

Oční klinika Gemini Ostrava-Bělský Les

 

Oční klinika Gemini Vyškov

 

Oční klinika Gemini Ostrava-Hrušov

 

Pracoviště Nový Jičín – Oční centrum Vision

 

Oční klinika Gemini Liberec