Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

CO JSTE (MOŽNÁ) NEVĚDĚLI

Na podzim roku 2013 bylo slavnostně otevřeno pracoviště Gemini v Praze-Krči, jehož primářkou se stala doc. MUDr. Drahomíra Baráková, CSc. Post zástupkyně primářky přijala paní MUDr. Darina Bujalková. V roce 2016 byla paní docentka Baráková oceněna za přínos v oblasti kataraktové a refrakční chirurgie a české implantologie nejvyšším vyznamenáním, které uděluje výbor ČSRKCH – medailí profesora Vanýska.

V roce 2024 probíhá stěhování kliniky do nově vybudovaných prostor v budově Technoparku na Praze 5, která se nachází na pomezí Jinonic a Stodůlek.

Navštivte nás

Nabízené zákroky kliniky

Řekli o nás

Všechny reference

Jak se objednat?

  • Vyplňte tento online formulář.
  • Nebo nám zavolejte na infolinku 577 202 202.
  • Společně domluvíme termín vaší návštěvy.
  • Rádi zodpovíme vaše dotazy.

Dana Pekařová

Informační linka

(+420) 577 202 202
pondělí–pátek 7:00–18:00

Bez obav nám zavolejte

Chcete se na něco zeptat nebo si rezervovat termín? Rádi Vás objednáme nebo s čímkoliv poradíme.

Cena volání odpovídá ceně za hovor na pevnou linku dle Vašeho tarifu.

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Parkování zdarma přímo u kliniky – počet parkovacích míst je omezený.

Autem Doprava autem

Příjezd z D1

Z dálnice D1 použijte výjezd č. 11 směrem na Prahu, Chodov, Spořilov. Pokračujte po ulici 5. května (E55) a sjeďte na Barrandovský most směrem na Smíchov. Po překročení Vltavy pokračujte na ulici K Barrandovu, potom sjeďte na ulici Bucharovu a odbočte na Pekařskou ulici. Pokračujte po Pekařské až na číslo 695.

Příjezd z D5

Z dálnice D5 použijte výjezd č. 1 směrem na Prahu, Řepy. Pokračujte po Rozvadovské spojce a sjeďte na Bucharovu ulici. Na Bucharově odbočte na Pekařskou ulici a pokračujte po ní až na číslo 695.

Bus Městská hromadná doprava

Doprava MHD trasy

  • Metro: linka B, zastávka Nové Butovice
  • Autobus č. 137, 149, 184 zastávka Nušlova
  • Z metra můžete jít pěšky přibližně 10 minut po ulici Bucharova a pak odbočit na Pekařskou. Alternativně můžete jet ze stanice Nové Butovice autobusem na zastávku Nušlova. Od zastávky Nušlova se ke klinice dostanete úzkou cestou přes travnatou plochu a poté stačí obejít budovu ke hlavnímu vchodu (označení B).

MHD přesun z Krče na novou adresu na Praze 5

Pěšky dojděte na zastávku Nemocnice Krč. Jeďte autobusem č. 118 směrem na Smíchovské nádraží. > Na stanici Smíchovské nádraží přestupte na metro linky B (žlutá linka) a jeďte směrem na Zličín. Vystupte na stanici Nové Butovice. > Ze stanice Nové Butovice můžete jít pěšky přibližně 10 minut po ulici Bucharova a pak odbočit na Pekařskou. Alternativně můžete jet autobusem na zastávku Nušlova.

MHD přesun z nové adresy na Praze 5 do Krče

Z Pekařské 695 jděte buď pěšky přibližně 10 minut po ulici Bucharova na stanici Nové Butovice, nebo využijte autobusovou dopravu ze zastávky Nušlova, která se nachází u hlavní cesty pod budovou. > Na stanici Nové Butovice nasedněte na metro linky B (žlutá linka) a jeďte směrem na Černý Most. Na stanici Smíchovské nádraží přestupte na autobus. > Na Smíchovském nádraží nasedněte na autobus č. 118 směrem na Nemocnici Krč. Vystupte na zastávce Nemocnice Krč. Ze zastávky Nemocnice Krč dojdete pěšky na adresu U Společenské zahrady 389/3.

Naši operatéři a specialisté

Ubytování v okolí

Volcano Spa Hotel

Volcano Spa Hotel je butikový hotel se svěží, moderní a zároveň útulnou atmosférou na samém okraji přírodní rezervace Prokopské údolí.

volcanocomplex.cz/

+420 725 755 745

Hotel Nová Hospoda

Nově zrekonstruovaný hotel s restaurací v srdci pražských Jinonic.

novahospoda.eu/

+420 777 826 112

Hotel Herrmes

Tříhvězdičkový deluxe Hotel Herrmes je moderním, designovým a komfortním hotelem s profesionálním a přátelským personálem.

hotelherrmes.cz/

+420 251 115 521