Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

Soutěž o laserovou operaci očí zdarma

Na očních klinikách Gemini pomáháme lidem lépe vidět. Díky laserovým operacím za dostupné ceny se u nás každý rok tisíce lidí zbaví potřeby nosit brýle nebo kontaktní čočky. Kromě slevové nabídky na laserové oční operace vám nyní přinášíme jedinečnou možnost tento zákrok vyhrát v soutěži a podstoupit ji zdarma! Je to velmi snadné a zabere to jen minutku.

Již téměř tři desítky let se v České republice provádějí šetrné korekce dioptrií pomocí laseru. Tuto operaci jako první v Česku uskutečnil MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., zakladatel a přednosta sítě očních klinik Gemini. Gemini je dlouhodobě nejoblíbenější a nejvyhledávanější oční klinika v Česku, což dokazuje i titul Nejdůvěryhodnější značka, který jsme díky našim spokojeným pacientům získali již po čtvrté v řadě.

Je to jednoduché. Pro zapojení do soutěže o operaci 7D Diamant LASIK v hodnotě 52.000 Kč stačí správně odpovědět na vědomostní otázku, která je součástí níže uvedeného formuláře. Nejpozději do 12. června 2022 vyplňte  své občanské jméno, telefon, email, zvolte správnou odpověď a klikněte na tlačítko „Soutěžit“. Každý soutěžící se může do soutěže zapojit pouze jednou. Nezapomeňte se seznámit s pravidly soutěže. Výherce vylosujeme za účasti notáře a na našem webu vyhlásíme v pátek 17. 6. 2022.

Jméno*
Příjmení*
Váš telefon*

Váš e-mail*
Soutěžní otázka:
Pro kterou věkovou skupinu je laserová korekce dioptrií nejvhodnější?

Pole označená * jsou povinná.