Mo - Fr 7:00 – 18:00
  • de
  • cs en pl sk
-AA+
Termin vereinbaren

WAS SIE (VIELLEICHT) NICHT WUSSTEN

Die dritte Gemini-Klinik wurde in Budweis eröffnet. Die Klinik in Südböhmen war ursprünglich auf Augenlaseroperationen spezialisiert. Im Jahr 2012 begannen auch graue Star Operationen in Budweis, und im Jahr 2013 wurde ein neues Netzhautzentrum eröffnet. Jedes Jahr werden hier über tausend Operationen durchgeführt.

Seit 2018 widmet sich die Augenklinik in Budweis auch Kindern. Die Orthoptik-Spezialistin und die Ärzte der Klinik behandeln gemeinsam mit kleinen Patienten häufige und weniger häufige Augenfehler, am häufigsten Schielen und Amblyopie.

Besuchen Sie uns

Angebotene Klinikbehandlungen

Referenzen

Alle referenzen

KONTAKTIEREN SIE UNS

  • Füllen Sie dieses Online-Formular aus.
  • Oder rufen Sie uns unter unserer Hotline (+420) 577 202 202.
  • Wir werden gemeinsam einen Termin für Ihren Besuch vereinbaren.
  • Wir werden Ihre Fragen gerne beantworten.

Dana Pekarova

INFOTELEFON

(+420) 577 202 202
Montag–Freitag 7:00-18:00

RUFEN SIE UNS EINFACH AN

Möchten Sie uns eine Frage stellen oder einen Termin vereinbaren? ? Wir beraten Sie gerne.

Der Preis für den Anruf entspricht dem Preis für einen Anruf ins Festnetz gemäß Ihrem Tarif.

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Autem Mit dem Auto

Směr od Prahy přes Tábor

Přijedete z obce Borek (předměstí ČB) a pokračujete rovně až na kruhový objezd (po pravé straně Makro), kde odbočíte na druhém výjezdu směr centrum ČB. Pokračujete rovně po silnici č. 3 až na ulici Pražská stále směr centrum, kde odbočíte mírně doleva na ulici Na Sadech, po které pojedete stále rovně až na most přes řeku Malši. Zde tato ulice končí a navazuje Lidická Tř.. Pokračujete stále rovně a asi po 1 km se nachází při pravé straně klinika Gemini, která je umístěna v budově Lékařského domu ve 3. patře. K dispozici jsou označená parkovací místa na přilehlém parkovišti. Těšíme se na setkání s Vámi.

Směr od Prahy přes Písek

Přijedete do ČB po silnici E 49. Pokračujete rovně na kruhový objezd (po pravé straně Globus). Pokračujete stále po E 49 pod most přes řeku Vltavu. Asi po 2 km projedete rovně světelnou křižovatku ve směru Nové Hrady (po pravé straně výstaviště) a pokračujete po ulici Na Dlouhé louce přes most na Mánesovu ulici. Dále jedete po hlavní silnici na křižovatku Mánesova (Lidická tř.), kde odbočíte doprava. Pokračujete stále rovně a cca po 1 km jízdy uvidíte po pravé straně kliniku Gemini, která sídlí v budově Lékařského domu ve 3. patře. K dispozici jsou označená parkovací místa na přilehlém parkovišti. Těšíme se na setkání s Vámi.

Směr od Plzně (jako od Písku, platné i pro část Německa), směr od Jindřichova Hradce (Brno, Jihlava apod.)

Přijedeje do ČB po silnici E 49, E 551. Na kruhovém objezdu odbočíte doprava a pokračujete po ulici Okružní směr centrum až na křižovatku ulic Okružní/Pražská, kde odbočíte vlevo na ulici Pražská (po levé straně autosalon Volkswagen a městský hřbitov). Dále pokračujte směrem k centru stále rovně po ulici Pražská, kde odbočíte mírně doleva na ulici Na Sadech, po které pojedete stále rovně až na most přes řeku Malši, kde tato ulice končí a navazuje na Lidickou Tř. Pokračujete stále rovně a cca po 1 km jízdy uvidíte po pravé straně kliniku Gemini, která sídlí v budově Lékařského domu ve 3. patře. K dispozici jsou označená parkovací místa na přilehlém parkovišti.

Směr od Českého Krumlova (Rakousko, část Německa)

Přijedete po E 55 a odbočíte mírně vpravo na exit Včelná na ulici Nádražní. Na křižovatce ulic Nádražní/Tř.5. května odbočíte vlevo na Tř. 5. května (po levé straně restaurace U Kaštanu). Pokračujete stále rovně až do ČB, kde plynule navazuje Lidická Tř. Po přejezdu kolejí (cca 500m) uvidíte po levé straně kliniku Gemini, která sídlí v budově Lékařského domu ve 3. patře. K dispozici jsou označená parkovací místa na přilehlém parkovišti.

Bus Öffentlicher Verkehr

Z vlakového i autobusového nádraží

Před nádražím (autobusové i vlakové je v těsné blízkosti) nastoupíte na linku MHD č.2 ve směru nemocnice a vystoupíte na zastávce „U Nemocnice“. Dále budete pokračovat rovně, pěší chůzí a asi ve vzdálenosti cca 50 m uvidíte kliniku Gemini.

Unsere Bediener und Spezialisten

Unterkunft in der Umgebung

Hotel Metropol

Nově zrekonstruovaný hotel v centru Českých Budějovic nabízí komfortní ubytování v moderně zařízených pokojích jak pro turisty tak i pro business klientelu Kapacita hotelu je 40 pokojů, většina s terasou.

hotelmetropolcb.cz/

+420 774 701 710

Garni hotel Alton

Tento nově a moderně rekonstruovaný hotel se nachází asi 6 minut pěšky od historického centra Českých Budějovic. Penzion je moderně zařízený, na pokojích naleznete širokoúhlé ploché televize, rychlá WiFi je automatický komfort.

altonhotel.eu/

+420 602 421 004

AMADEUS HOTELS S.R.O.

Hotel Amadeus je malý hotel s rodinnou atmosférou, vhodný jak pro turisty, tak pro obchodníky. Hotelové pokoje jsou všechny úplně nově zařízené, najdete zde všechny možné nezbytnosti, toaletní potřeby, ručníky, vysoušeč vlasů, televizi, minibar, wifi zdarma a pokojová služba.

amadeuscb.cz/

+420 605 441 043