Mo - Fr 7:00 – 18:00
  • de
  • cs en pl sk
-AA+
Termin vereinbaren

WAS SIE (VIELLEICHT) NICHT WUSSTEN

Die Einrichtung in Ostrau wurde im Jahr 2010 eröffnet. Im Jahr 2015 wurde Dr. Dalibor Cholevík, Ph.D., zum Leiter ernannt. Er ist ein Spitzenchirurg auf höchstem europäischem Niveau und verfügt über Erfahrung mit mehr als 50.000 Eingriffen zur Entfernung des grauen Stars. Im zweiten Halbjahr 2016 wurde durch einen Anbau an das Gebäude von Mediland ein neuer Bereich mit Untersuchungsräumen und einem Operationssaal erweitert.

Seit der Gründung der Einrichtung werden hier Augenlaserkorrekturen, grauer Star Operationen und auch Retinadiagnostik mit intravitrealen Injektionen durchgeführt.

Besuchen Sie uns

Angebotene Klinikbehandlungen

Referenzen

Alle referenzen

KONTAKTIEREN SIE UNS

  • Füllen Sie dieses Online-Formular aus.
  • Oder rufen Sie uns unter unserer Hotline (+420) 577 202 202.
  • Wir werden gemeinsam einen Termin für Ihren Besuch vereinbaren.
  • Wir werden Ihre Fragen gerne beantworten.

Dana Pekarova

INFOTELEFON

(+420) 577 202 202
Montag–Freitag 7:00-18:00

RUFEN SIE UNS EINFACH AN

Möchten Sie uns eine Frage stellen oder einen Termin vereinbaren? ? Wir beraten Sie gerne.

Der Preis für den Anruf entspricht dem Preis für einen Anruf ins Festnetz gemäß Ihrem Tarif.

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Autem Mit dem Auto

Směr od Opavy

Při jízdě po Rudné ulici směr Český Těšín sjedete na sjezdu Příbor, Hrabůvka. Na první světelné křižovatce odbočíte vpravo na ulici Plzeňská a další světelnou křižovatku projedete rovně. Po ujetí cca 500 m před restaurací Dakota odbočíte vlevo a první odbočkou vpravo se dostanete na ulici Vaňkova, kterou projedete a na konci ulice odbočíte vlevo. Jste u cíle.

Směr od Frýdku-Místku

Po rychlostní komunikaci z Frýdku-Místku č. 56 ulicí Místeckou přijedete do Ostravy. Po 1 km sjedete na sjezdu směr Dubina, Hrabůvka na ulici Dr. Martínka. Po příjezdu na kruhový objezd odbočíte vlevo směr Dubina na ulici Horní. Pojedete rovně a třetí ulicí odbočíte vpravo směr Bělský les na ulici Zdeňka Chalabaly a po 150 m jste u cíle.

Směr od Příbora

Po rychlostní komunikaci z Příbora č. 58 ulicí Plzeňskou přijedete do Ostravy. Pojedete směr Bohumín. Po průjezdu druhé světelné křižovatky odbočíte po cca 300 m vpravo na ulici Zdeňka Chalabaly a po 50 m jste u cíle.

Směr od Havířova

Při jízdě po Rudné ulici směr Opava sjedete na sjezdu Příbor, Hrabůvka. Na první světelné křižovatce odbočíte vpravo na ulici Plzeňská. Další světelnou křižovatku projedete rovně. Po ujetí cca 500 m před restaurací Dakota odbočíte vlevo a první odbočkou vpravo se dostanete na ulici Vaňkova, kterou projedete a na konci ulice odbočíte vlevo.

Bus Öffentlicher Verkehr

Vlakové nádraží

Po příjezdu na hlavní nádraží nastoupíte na tramvaj č. 1,18 směr Dubina Interspar. Vystoupíte na zastávce Antonína Poledníka a přejdete vpravo přes cestu na druhou stranu. Pokračujete cca 70 m ve směru jízdy tramvaje a poté odbočíte vpravo na ulici Zdeňka Chalabaly a po 150 m jste u cíle.

Autobusové nádraží

Po příjezdu na autobusové nádraží projdete podchodem k tramvajím na zastávku Náměstí Republiky. Zde nastoupíte na tramvaj č. 1,10,12,18 směr Dubina Interspar. Vystoupíte na zastávce Antonína Poledníka a přejdete vpravo přes cestu na druhou stranu. Pokračujete cca 70 m ve směru jízdy tramvaje a poté odbočíte vpravo na ulici Zdeňka Chalabaly a po 150 m jste u cíle.

Unsere Bediener und Spezialisten

Unterkunft in der Umgebung

Hotelový dům Areál

Levné, pohodlné a praktické – takové je ubytování v hotelovém domě Areál v klidné části Ostravy s výbornou dostupností důležitých dopravních uzlů i centra města.

hotelovydumareal.cz/cs/

+420 596 704 111

Hotel Akord***

Hotel Akord se nachází v klidné jižní části Ostravy nedaleko centra města poblíž rozlehlého lesoparku Bělský les a sportovně-rekreační zóny regionu Ostrava-Jih.

dk-akord.cz/hotel/

+420 596 762 511

BEST WESTERN Hotel Vista Ostrava

EST WESTERN Hotel Vista nabízí 6 pokojů Deluxe, 27 pokojů Business a 50 pokojů Komfort. Pro Vaše pohodlí jsou všechny pokoje vybaveny bezdrátovým internetovým připojením Wi-Fi, satelitní TV, telefonem pro přímé volání, minibarem, budíkem, WC, fénem, hotelovou kosmetikou a sprchovým koutem.

hotelvista.cz/

+420 597 221 111