Po - Pt 07:00 - 15:30
  • pl
  • cs en de sk
-AA+
Zaplanuj wizytę

2.9.2021

Troska o ludzki wzrok to nasza misja już od 2003 r. Jesteśmy największą siecią prywatnych klinik okulistycznych w Republice Czeskiej i wciąż rośniemy. Rozwijaj swoją karierę pracując dla silnej marki, której ufają tysiące ludzi.

Rozwijamy nasz zespół w klinice w Ostrawie i szukamy nowego Lekarza/lekarki – także absolwenta/absolwentki.

MIEJSCE PRACY: Ostrava – Hrušov

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie badań oraz kontroli okulistycznych
  • udzielanie konsultacji
  • współpraca z innymi lekarzami, optometrystami i pielęgniarkami

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • dyplomu ukończenia studiów medycznych na kierunku lekarskim (podstawowy warunek)
  • aktywne prawo wykonywania zawodu
  • komunikatywnej znajomości języka czeskiego (zaleta, nie warunek)
  • specjalizacji z zakresu okulistyki (zaleta)
  • umiejętności obsługi komputera
  • sumienności i pracowitości
  • wysokiego stopnia empatii i życzliwości w stosunku do pacjentów

CO OFERUJEMY?

  • praca dla renomowanej kliniki umożliwiającej odbycie specjalizacji w dziedzinie okulistyki (na terenie Republiki Czeskiej)
  • system jednozmianowy, bez dyżurów, z godzinami pracy do uzgodnienia
  • wynagrodzenie uzupełnione o kwartalne premie
  • zespół wspierających się nawzajem kolegów
  • 25 dni urlopu
  • możliwość brania udziału w specjalistycznych konferencjach i seminariach organizowanych przez klinikę
  • parking w miejscu zatrudnienia
  • przyjazne środowisko pracy w komfortowych warunkach nowoczesnej kliniki okulistycznej
  • wsparcie i radę doświadczonych specjalistów w dziedzinie okulistyki
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • szeroki wachlarz benefitów firmowych

Odpowiedź na ofertę pracy: polska@gemini.cz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonych przez Klinikę Okulistyczną Gemini (GEMINI oční klinika as) zgodnie z ustawą nr 110/2019 Zb. o ochronie danych osobowych. Państwa dane przetwarzamy wyłącznie w celu obsadzenia wakatu odpowiednim kandydatem.

Referencje

Wszystkie referencje

Nasze kliniki

Znajdź najbliższą klinikę Gemini