Když se přidala citlivost na kontaktní čočky, bylo rozhodnuto. „Já jsem na čočky najela hned to první léto, co jsem nosila brejle,“ zmínila ve videu a vysvětlila, jak ve srovnání s brýlemi byly praktické. Respektive jak velmi nepraktické byly dioptrické brýle. „Docela to fungovalo,“ doplnila o kontaktních čočkách. „Po asi dvou letech mi najednou ty čočky v očích strašně vadily a všechno bylo špatně,“ popsala situaci před tím, než se rozhodla jít na laserovou operaci očí. Blogerka a youtuberka si na brýle nikdy úplně nezvykla, a tak se jich zbavila.

„Nejhorší na tom jsou ty lidi okolo,“ hodnotila operaci. Lidmi okolo měla na mysli známé, kteří byli v šoku z toho, že jde na operaci očí a měli zbytečný strach. Lékaře a sestry si naopak chválila, mimo jiné proto, že jí odpověděli na každou otázku a ostatním pacientům radí – ptejte se na všechno, co vás zajímá.

Lucie Lou (nebo chcete-li GetTheLouk) byla krátkozraká a měla astigmatismus. Už nemá. A to díky laserové operaci na oční klinice Gemini. O svou zkušenost se podělila na sociálních sítích a následovala vlna dotazů jejích fanoušků. Dotazy z Instagramu zodpověděla v následujícím videu.