Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

Nejkvalitnější péče, odborné poradenství a dlouholetá tradice

Partnerství mezi pacientem a lékařem – to je hlavní myšlenka, která provází kliniku Gemini už od jejího založení. Důvěru, porozumění a spolupráci mezi našimi klienty a zdravotníky pak v logu Gemini znázorňují dvě postavičky držící se za ruce. Nejen vysoká odbornost, ale právě i lidský přístup vychází z dlouholeté tradice zlínské oční chirurgie.

V čele týmu našich specialistů stojí MUDr. Pavel Stodůlka, oční chirurg s dlouholetou praxí, který má za sebou řadu unikátních očních operací. Ty v mnoha případech provedl jako první v ČR nebo i ve světě. Jeho vize se odráží ve fungování všech klinik Gemini:

Našim pacientům chceme poskytovat ty nejmodernější zdravotnické služby a díky inovacím, lidskému přístupu k pacientům a vysoké odbornosti jim tak umožnit lepší každodenní život.

Proč je tak důležité klást důraz mj. právě na moderní technologie? Nové přístroje a postupy s sebou přináší bezbolestné operace, kratší dobu strávenou na klinice i rychlejší rekonvalescenci. Proto pracujeme pouze s nejmodernějšími lasery, které si poradí s dioptriemi na blízko i do dálky, šedým zákalem i dalšími očními vadami. Víme, že pro dobrý pocit ze zákroku nestačí pouze technologie – ta je na všech našich klinikách samozřejmostí. Také proto provádíme část výkonů včetně některých operací i o víkendech a v pozdních odpoledních hodinách. Pokud nás budete chtít pochválit, nebo nám naopak pomoci se zlepšením našich služeb, napište nám na info@gemini.cz.

Přečtete si o nás ještě více

Svou práci máme opravdu rádi. A proto jsme se rozhodli sledovat její posun od samého začátku až k současnosti. Podívejte se s námi na nejdůležitější milníky našich klinik, seznamte se s jednotlivými pracovišti a poznejte slavné osobnosti, které se rozhodly důvěřovat právě nám.

 

7 důvodů, proč Gemini stáhnout knihu Gemini (.pdf)

Náš tým profesionálů

Vzdělání, zkušenosti, ohleduplný a osobní přístup. Ať už si pro vyšetření zraku a následný zákrok vyberete kteroukoli z našich klinik, budete odcházet nejen s radostí z výsledku, ale také s dobrým pocitem, že všechno proběhlo k vaší maximální spokojenosti.

MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., FEBOS-CR

přednosta očních klinik Gemini

Profil lékaře

Řekli o nás

Všechny reference

Už 349 261 klientů nám důvěřovalo a nyní vidí opět lépe.

Změňte svůj život. Zasloužíte si vidět dobře.

Objednat se na konzultaci

Naše kliniky