Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

CO JSTE (MOŽNÁ) NEVĚDĚLI

Třetí klinika Gemini byla zřízena v Českých Budějovicích. Klinika v jižních Čechách se původně specializovala na laserové operace očí. V roce 2012 byly v Českých Budějovicích zahájeny i operace šedého zákalu, poté v roce 2013 bylo otevřeno nové sítnicové centrum. Každoročně je zde provedeno přes tisíc operací.

Oční klinika v Českých Budějovicích se od roku 2018 věnuje také dětem. Ortoptická specialistka a lékaři kliniky řeší s malými pacienty běžné i méně obvyklé oční vady. Nejčastěji šilhání a tupozrakost.

Navštivte nás

Nabízené zákroky kliniky

Řekli o nás

Všechny reference

Jak se objednat?

  • Vyplňte tento online formulář.
  • Nebo nám zavolejte na infolinku 577 202 202.
  • Společně domluvíme termín vaší návštěvy.
  • Rádi zodpovíme vaše dotazy.

Dana Pekařová

Informační linka

(+420) 577 202 202
pondělí–pátek 7:00–18:00

Bez obav nám zavolejte

Chcete se na něco zeptat nebo si rezervovat termín? Rádi Vás objednáme nebo s čímkoliv poradíme.

Cena volání odpovídá ceně za hovor na pevnou linku dle Vašeho tarifu.

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Autem Doprava autem

Směr od Prahy přes Tábor

Přijedete z obce Borek (předměstí ČB) a pokračujete rovně až na kruhový objezd (po pravé straně Makro), kde odbočíte na druhém výjezdu směr centrum ČB. Pokračujete rovně po silnici č. 3 až na ulici Pražská stále směr centrum, kde odbočíte mírně doleva na ulici Na Sadech, po které pojedete stále rovně až na most přes řeku Malši. Zde tato ulice končí a navazuje Lidická Tř.. Pokračujete stále rovně a asi po 1 km se nachází při pravé straně klinika Gemini, která je umístěna v budově Lékařského domu ve 3. patře. K dispozici jsou označená parkovací místa na přilehlém parkovišti. Těšíme se na setkání s Vámi.

Směr od Prahy přes Písek

Přijedete do ČB po silnici E 49. Pokračujete rovně na kruhový objezd (po pravé straně Globus). Pokračujete stále po E 49 pod most přes řeku Vltavu. Asi po 2 km projedete rovně světelnou křižovatku ve směru Nové Hrady (po pravé straně výstaviště) a pokračujete po ulici Na Dlouhé louce přes most na Mánesovu ulici. Dále jedete po hlavní silnici na křižovatku Mánesova (Lidická tř.), kde odbočíte doprava. Pokračujete stále rovně a cca po 1 km jízdy uvidíte po pravé straně kliniku Gemini, která sídlí v budově Lékařského domu ve 3. patře. K dispozici jsou označená parkovací místa na přilehlém parkovišti. Těšíme se na setkání s Vámi.

Směr od Plzně (jako od Písku, platné i pro část Německa), směr od Jindřichova Hradce (Brno, Jihlava apod.)

Přijedeje do ČB po silnici E 49, E 551. Na kruhovém objezdu odbočíte doprava a pokračujete po ulici Okružní směr centrum až na křižovatku ulic Okružní/Pražská, kde odbočíte vlevo na ulici Pražská (po levé straně autosalon Volkswagen a městský hřbitov). Dále pokračujte směrem k centru stále rovně po ulici Pražská, kde odbočíte mírně doleva na ulici Na Sadech, po které pojedete stále rovně až na most přes řeku Malši, kde tato ulice končí a navazuje na Lidickou Tř. Pokračujete stále rovně a cca po 1 km jízdy uvidíte po pravé straně kliniku Gemini, která sídlí v budově Lékařského domu ve 3. patře. K dispozici jsou označená parkovací místa na přilehlém parkovišti.

Směr od Českého Krumlova (Rakousko, část Německa)

Přijedete po E 55 a odbočíte mírně vpravo na exit Včelná na ulici Nádražní. Na křižovatce ulic Nádražní/Tř.5. května odbočíte vlevo na Tř. 5. května (po levé straně restaurace U Kaštanu). Pokračujete stále rovně až do ČB, kde plynule navazuje Lidická Tř. Po přejezdu kolejí (cca 500m) uvidíte po levé straně kliniku Gemini, která sídlí v budově Lékařského domu ve 3. patře. K dispozici jsou označená parkovací místa na přilehlém parkovišti.

Bus Městská hromadná doprava

Z vlakového i autobusového nádraží

Před nádražím (autobusové i vlakové je v těsné blízkosti) nastoupíte na linku MHD č.2 ve směru nemocnice a vystoupíte na zastávce „U Nemocnice“. Dále budete pokračovat rovně, pěší chůzí a asi ve vzdálenosti cca 50 m uvidíte kliniku Gemini.

Naši operatéři a specialisté

Ubytování v okolí

Hotel Metropol

Nově zrekonstruovaný hotel v centru Českých Budějovic nabízí komfortní ubytování v moderně zařízených pokojích jak pro turisty tak i pro business klientelu Kapacita hotelu je 40 pokojů, většina s terasou.

hotelmetropolcb.cz/

+420 774 701 710

Garni hotel Alton

Tento nově a moderně rekonstruovaný hotel se nachází asi 6 minut pěšky od historického centra Českých Budějovic. Penzion je moderně zařízený, na pokojích naleznete širokoúhlé ploché televize, rychlá WiFi je automatický komfort.

altonhotel.eu/

+420 602 421 004

AMADEUS HOTELS S.R.O.

Hotel Amadeus je malý hotel s rodinnou atmosférou, vhodný jak pro turisty, tak pro obchodníky. Hotelové pokoje jsou všechny úplně nově zařízené, najdete zde všechny možné nezbytnosti, toaletní potřeby, ručníky, vysoušeč vlasů, televizi, minibar, wifi zdarma a pokojová služba.

amadeuscb.cz/

+420 605 441 043