(+420)577 202 202
Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • en de pl sk
-AA+
Objednat se

ZLÍNSKÝ OČNÍ FESTIVAL 2020

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom vás, vaše sestřičky, optometristy a další zdravotníky touto cestou srdečně pozvali na třináctý ročník Zlínského očního festivalu. Akce se tradičně uskuteční v Kongresovém centru města Zlín, v pátek 27. 3. 2020 od 8:30.

Program připravujeme – bude sestaven ze zajímavých odborných přednášek a kazuistik. Nedílnou součástí festivalu bude kulturní program a chutné občerstvení. Záštitu nad festivalem převzala Česká společnost refrakční a kataraktové chirurgie.

Věříme, že si ve svém nabitém programu najdete volné místo se této tradiční vzdělávací akce zúčastnit.

Pro REGISTRACI klikněte ZDE a pro více informací navštivte www.ocnifestival.cz

 

Nové odborné online fórum pro lékaře

Pro oční lékaře jsme nově připravili online odbornou diskuzi, kde mohou sdílet zajímavé kazuistiky, diskutovat mezi sebou, a pokládat dotazy specialistům z oční kliniky Gemini.

V roce 2016 představila oční klinika Gemini on-line projekt Gemini Partner, který usnadňuje život jak lékařům, tak pacientům. Lékaři zde mají možnost na několik málo kliknutí objednat pacienta přímo do operačního termínu. Pacient pak z ordinace odchází s termínem zákroku a informacemi o jeho průběhu. Od doby spuštění Gemini Partner jsme takto přijali bezmála 50.000 objednávek a pro jeho jednoduchost ho dnes pravidelně využívá více než 300 ordinací po celé ČR.

Nyní tento projekt rozšiřujeme o odbornou diskuzi pro oční lékaře. Ti zde budou mít možnost sdílet s ostatními lékaři kazuistiky ze svých praxí, řešit s nimi konkrétní případy a pokládat dotazy lékařům z Gemini. Projekt byl vyvinut s ohledem na maximální jednoduchost a přehlednost, a jeho používání je velmi snadné. K příspěvkům je možné vkládat fotografie a obrázky. Možné je také hodnotit jednotlivé otázky a témata, stejně jako ocenit kvalitu odpovědí v diskusi. Lékaři mohou dostávat automatické upozornění na nové příspěvky v diskuzích a mají přístup do archivu starších uzavřených témat. Celá diskuse je moderována specialisty z Gemini a využít ji mohou pouze registrovaní uživatelé do Gemini Partner. Diskutující mají možnost pokládat své dotazy anonymně.

Pokud také ve své praxi chcete čerpat ze všech výhod aplikace Gemini Partner,
volejte naši infolinku +420 577 202 202 nebo pište na partner@gemini.cz

Naše kliniky