Po – pá: 7:00 – 18:00
 • cs
 • pl en de sk
-AA+
Objednat se

CO JSTE (MOŽNÁ) NEVĚDĚLI

S nárůstem zájmu o operaci katarakty z řad polských pacientů se vedení oční kliniky Gemini v roce 2016 rozhodlo otevřít v Ostravě již druhou kliniku. Krásná prvorepubliková vila v Ostravě-Hrušově prošla rozsáhlou rekonstrukcí a její prostory byly přizpůsobeny potřebám zdravotnického provozu a moderní kliniky. Ostravská klinika v Hrušově je, stejně jako ostatní pracoviště Gemini, vybavena nejmodernějšími přístroji a zaměřuje se jak na operaci šedého zákalu, tak na plastické zákroky jako je například operace očních víček.

Do Hrušova přijíždí nejčastěji pacienti z nedalekého Polska, proto celý personál kliniky mluví perfektně česky i polsky.

Od ledna 2021 klinika rozšiřuje svou působnost. Nově jsou vybrané ambulantní výkony dostupné také pro české pacienty pojištěné u Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP).

Navštivte nás

Nabízené zákroky kliniky

 • Operace šedého
  zákalu

  Trápí vás šedý zákal? Už nemusí. Odstraníme jej díky rychlé a bezbolestné operaci, kterou i u nás hradí zdravotní pojišťovna.

 • Estetická
  medicína

  Rozlučte se s příznaky stáří! Zbavíme vás povislých očních víček nebo drobných vrásek. Dopřejte své pleti opět mladistvý vzhled.

 • Léčba suchého oka

  Takzvaným syndromem suchého oka trpí každý sedmý člověk. Objevit se může kdykoli během života.

 • Bez brýlí
  v jakémkoli věku

  Bylo vám již 45 let? Brýle vás omezují při oblíbených činnostech? Šetrná nelaserová operace může být pro vás tím správným řešením.

 • Léčba sítnice a sklivce

  Onemocnění sítnice vedou k vážným poruchám zraku, a proto je důležitá jejich včasná diagnostika a správná léčba.

Řekli o nás

Všechny reference

Jak se objednat?

 • Vyplňte tento online formulář.
 • Nebo nám zavolejte na infolinku 577 202 202.
 • Společně domluvíme termín vaší návštěvy.
 • Rádi zodpovíme vaše dotazy.

Dana Pekařová

Informační linka

(+420) 577 202 202
pondělí–pátek 7:00–18:00

Bez obav nám zavolejte

Chcete se na něco zeptat nebo si rezervovat termín? Rádi Vás objednáme nebo s čímkoliv poradíme.

Cena volání odpovídá ceně za hovor na pevnou linku dle Vašeho tarifu.

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Autem Doprava autem

Směr od Opavy

Jeďte na jihovýchod po Provaznická směrem na Olomoucká/silnici 46. Hlučín jeďte po silnici 56 na Ostravská. Pokračujte po Ostravská. V Slezská Ostrava, Ostrava jeďte po Hlučínská a Koblovská na Ke Kamenině.

Směr od Brna

Brno-Černovice jeďte po HusovaÚzkáMlýnská a silnici 42 na silnici 50. Jeďte z D1/E462D46E462 a D1 do Bohumín. Na sjezdu 365 sjeďte z D1. Pokračujte po silnici 647. V Slezská Ostrava, Ostrava jeďte na Ke Kamenině.

Směr od Katovic

Najeďte na DK79. V Bohumín, Česko jeďte po DW902A1 a D1 na silnici 647. Z D1 jeďte na sjezd 366. Pokračujte po silnici 647. V Slezská Ostrava, Ostrava jeďte na Ke Kamenině.

Bus Městská hromadná doprava

Z vlakového nádraží

pojedete trolejbusem 108 směr Hulváky, pojedete 4 zastávky. Vystoupíte na zastávce Keramická. Přejdete přes cestu a budete pokračovat po ulici Keramická až na konec ulice. Potom se dáte doprava na ulici Ke Kamenině. Po 200 metrech budete mít kliniku na pravé straně.

Z autobusového nádraží

ze zastávky náměstí republiky pojedete tramvají 11 směr Přívoz-Hlučínská, pojedete 7 zastávek. Vystoupíte na zastávce Sad Boženy Němcové a přestoupíte na trolejbus 108 sěr Hulváky. Pojedete 1 zastávku. Vystoupíte na zastávce Keramická. Přejdete přes cestu a budete pokračovat po ulici Keramická až na konec ulice. Potom se dáte doprava na ulici Ke Kamenině. Po 200 metrech budete mít kliniku na pravé straně.

Naši operatéři a specialisté

Ubytování v okolí

Hotel ISORA

Hotel ISORA se nachází v okrajové části Ostravy, v Koblově. Nabízíme tedy ubytování spíše rodinného charakteru, v klidné části města. Hotel ISORA Vám nabízí vysokou úroveň poskytovaných ubytovacích služeb i hotelového vybavení. Hotel Isora disponuje standardní a luxusní částí s kapacitou 56 lůžek.

hotel-ostrava.com/

+420 596 239 502

Penzio OSTRAVA

Penzio Ostrava se nachází v klidné zástavbě rodinných domů a zahrádek, které nabízí dostatečné soukromí a místo k odpočinku od ruchu velkoměsta.

penzionostrava.com/

+420 734 147 317

Hotel city.city

Designový hotel city.city se nachází v Ostravě, 2,5 km od centra města, a nabízí loftovou restauraci, neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

city-city.cz/

+420 602 672 162