Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

CO JSTE (MOŽNÁ) NEVĚDĚLI

Pracoviště v Ostravě bylo otevřeno v roce 2010. V roce 2015 se zde stal primářem MUDr. Dalibor Cholevík, Ph.D., který je špičkový operatérem nejvyšší evropské úrovně a má zkušenosti s více než 50.000 zákroky k odstranění šedého zákalu. V 2. pololetí roku 2016 byly prostory kliniky díky přístavbě budovy Medilandu rozšířeny o novou část s vyšetřovnami a zákrokovým sálem.

Od založení pracoviště jsou zde prováděny laserové korekce dioptrií, operace šedého zákalu a také sítnicová diagnostika s aplikací intravitreálních injekcí.

Navštivte nás

Nabízené zákroky kliniky

Řekli o nás

Všechny reference

Jak se objednat?

  • Vyplňte tento online formulář.
  • Nebo nám zavolejte na infolinku 577 202 202.
  • Společně domluvíme termín vaší návštěvy.
  • Rádi zodpovíme vaše dotazy.

Dana Pekařová

Informační linka

(+420) 577 202 202
pondělí–pátek 7:00–18:00

Bez obav nám zavolejte

Chcete se na něco zeptat nebo si rezervovat termín? Rádi Vás objednáme nebo s čímkoliv poradíme.

Cena volání odpovídá ceně za hovor na pevnou linku dle Vašeho tarifu.

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Autem Doprava autem

Směr od Opavy

Při jízdě po Rudné ulici směr Český Těšín sjedete na sjezdu Příbor, Hrabůvka. Na první světelné křižovatce odbočíte vpravo na ulici Plzeňská a další světelnou křižovatku projedete rovně. Po ujetí cca 500 m před restaurací Dakota odbočíte vlevo a první odbočkou vpravo se dostanete na ulici Vaňkova, kterou projedete a na konci ulice odbočíte vlevo. Jste u cíle.

Směr od Frýdku-Místku

Po rychlostní komunikaci z Frýdku-Místku č. 56 ulicí Místeckou přijedete do Ostravy. Po 1 km sjedete na sjezdu směr Dubina, Hrabůvka na ulici Dr. Martínka. Po příjezdu na kruhový objezd odbočíte vlevo směr Dubina na ulici Horní. Pojedete rovně a třetí ulicí odbočíte vpravo směr Bělský les na ulici Zdeňka Chalabaly a po 150 m jste u cíle.

Směr od Příbora

Po rychlostní komunikaci z Příbora č. 58 ulicí Plzeňskou přijedete do Ostravy. Pojedete směr Bohumín. Po průjezdu druhé světelné křižovatky odbočíte po cca 300 m vpravo na ulici Zdeňka Chalabaly a po 50 m jste u cíle.

Směr od Havířova

Při jízdě po Rudné ulici směr Opava sjedete na sjezdu Příbor, Hrabůvka. Na první světelné křižovatce odbočíte vpravo na ulici Plzeňská. Další světelnou křižovatku projedete rovně. Po ujetí cca 500 m před restaurací Dakota odbočíte vlevo a první odbočkou vpravo se dostanete na ulici Vaňkova, kterou projedete a na konci ulice odbočíte vlevo.

Bus Městská hromadná doprava

Vlakové nádraží

Po příjezdu na hlavní nádraží nastoupíte na tramvaj č. 1,18 směr Dubina Interspar. Vystoupíte na zastávce Antonína Poledníka a přejdete vpravo přes cestu na druhou stranu. Pokračujete cca 70 m ve směru jízdy tramvaje a poté odbočíte vpravo na ulici Zdeňka Chalabaly a po 150 m jste u cíle.

Autobusové nádraží

Po příjezdu na autobusové nádraží projdete podchodem k tramvajím na zastávku Náměstí Republiky. Zde nastoupíte na tramvaj č. 1,10,12,18 směr Dubina Interspar. Vystoupíte na zastávce Antonína Poledníka a přejdete vpravo přes cestu na druhou stranu. Pokračujete cca 70 m ve směru jízdy tramvaje a poté odbočíte vpravo na ulici Zdeňka Chalabaly a po 150 m jste u cíle.

Naši operatéři a specialisté

Ubytování v okolí

Hotelový dům Areál

Levné, pohodlné a praktické – takové je ubytování v hotelovém domě Areál v klidné části Ostravy s výbornou dostupností důležitých dopravních uzlů i centra města.

hotelovydumareal.cz/cs/

+420 596 704 111

Hotel Akord***

Hotel Akord se nachází v klidné jižní části Ostravy nedaleko centra města poblíž rozlehlého lesoparku Bělský les a sportovně-rekreační zóny regionu Ostrava-Jih.

dk-akord.cz/hotel/

+420 596 762 511

BEST WESTERN Hotel Vista Ostrava

EST WESTERN Hotel Vista nabízí 6 pokojů Deluxe, 27 pokojů Business a 50 pokojů Komfort. Pro Vaše pohodlí jsou všechny pokoje vybaveny bezdrátovým internetovým připojením Wi-Fi, satelitní TV, telefonem pro přímé volání, minibarem, budíkem, WC, fénem, hotelovou kosmetikou a sprchovým koutem.

hotelvista.cz/

+420 597 221 111