Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

Špičkoví lékaři, nejmodernější technické zázemí a lidský přístup

To jsou tři hlavní pilíře všech pracovišť oční kliniky Gemini, kterých si naši klienti cení. Důvodů, proč zvolit právě Gemini, je však mnohem více – od komplexní péče pod jednou střechou a jednoduché financování operace až po sehraný tým kolegů, kteří mají svou práci opravdu rádi.

Náš tým profesionálů

Vzdělání, zkušenosti, ohleduplný a osobní přístup. Ať už si pro vyšetření zraku a následný zákrok vyberete kteroukoli z našich klinik, budete odcházet nejen s radostí z výsledku, ale také s dobrým pocitem, že všechno proběhlo k vaší maximální spokojenosti.

MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., FEBOS-CR

přednosta očních klinik Gemini

Profil lékaře

1. Tým specialistů vyškolených prim. Stodůlkou

Od svého založení je oční klinika Gemini průkopníkem oční chirurgie a rozvíjí dále dlouholetou tradici zlínské, české a evropské oftalmologie. V čele týmu specialistů stojí prim. MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., FEBOS-CR – oční chirurg s dlouholetou praxí, který má za sebou řadu unikátních očních operací, které v mnoha případech provedl jako první v ČR nebo i ve světě. Právě primář Stodůlka vybírá a školí všechny lékaře týmu Gemini. Proto si můžete být jistí, že jste vždy v dobrých rukách.

2. Bezpečnost a spolehlivost

Chceme posouvat oční medicínu vpřed a zároveň být špičkou v oboru nejen v České republice, ale i na světové úrovni. Proto máme vlastní vývojový tým a zároveň spolupracujeme se světovými výrobci laserů a oftalmologických přístrojů. Významně jsme se podíleli na vývoji femtosekundového laseru VICTUS pro operace dioptrií i čočky a spolupracovali jsme také na vývoji světově unikátního CAPSULaseru, který je určen k operacím šedého zákalu.

Pro naše klienty to znamená jediné – nejmodernější zařízení a špičkovou péči na každé naší klinice. Výsledkem vlastního vývoje je pak např. nejtenčí jehla na světě pro nitrooční injekce – tzv. Thin Smart Needle. Lékaři kliniky Gemini se podíleli i na vývoji doplňků stravy řady Gemioptal pro podporu a výživu sítnice oka.

3. Dlouholetá tradice

Moderní oční klinika, kde se budou potkávat nejnovější přístroje s obětavou péčí lékařů a zdravotních sester. To bylo v roce 2003 cílem vůbec první ze sítě klinik Gemini. Od té doby jsme na našich klinikách pomohli s oční vadou už statisícům lidí. Vždyť právě na klinikách Gemini lékaři provedli nejvíce laserových operací v celé ČR. Získali jsme i četná mezinárodní uznání. Jsme také partnery významných společenských, kulturních a sportovních událostí. Máme vlastní úspěšný Gemini Rally Team, podpořili jsme hudební cyklus Jazz na Hradě a významné filmové festivaly – Febiofest a Zlín film festival, byli jsme partnerem Národního divadla.

4. Doživotní záruka

Za nejmodernější technikou a špičkovými výkony lékařů si stojíme. Proto nabízíme doživotní záruku na některé laserové operace a další zákroky. Doživotní záruku můžete uplatnit kdykoli v budoucnu, pokud se u vás znovu objeví ta samá vada, kterou jsme na klinice Gemini léčili. Jediné, co pro uznání záruky musíte udělat, je po prvním zákroku dodržet medikaci a řídit se všemi pokyny svého ošetřujícího lékaře. Podívejte se na kompletní pravidla doživotní záruky na klinikách Gemini.

5. Příjemné prostředí nablízku po celé ČR

Chceme, abyste se u nás cítili jako doma. A přesně podle toho jsme vybavili všechny naše kliniky. Příjemné barvy, pohodlné posezení, ale i nabídka nápojů zdarma vám pomohou uvolnit se a těšit se na vynikající výsledek zákroku. Naše kliniky najdete po celé České republice, takže to k nám nebudete mít daleko. Na každé z nich máme jen to nejmodernější vybavení a tým špičkových specialistů – vybrat si svou kliniku tedy můžete opravdu jen podle dojezdové vzdálenosti.

6. Jednoduché financování operace

Chceme, aby naše péče byla dostupná všem, kteří ji potřebují. Proto vám s financováním zákroku vyjdeme maximálně vstříc. Laserové zákroky i trifokální čočky u nás pořídíte na splátky bez navýšení přímo na klinice. Oproti přímé platbě tedy nezaplatíte nic navíc. Chystáte se na operaci šedého zákalu? Díky tomu, že máme smlouvu se všemi pojišťovnami, u nás budete mít tento zákrok zcela zdarma (s možností příplatku za speciální typ čoček).

Pokud si nejste jisti, zda vaše pojišťovna proplácí typ operace, který potřebujete, zavolejte nám nebo napište. Rádi vám poradíme.

7. Komplexní péče a poradenství

Díky vybavení klinik a odbornosti našich lékařů vám nabídneme nejširší možnou škálu operací a vždy zvolíme zákrok, který je nejlepším řešením pro vaši oční vadu nebo onemocnění. Kromě běžnějších operací očních vad provádíme i složité operace, které řeší velmi vzácné vady oka. Od prvního vyšetření až po spokojený život bez brýlí a čoček – to vše spolu zvládneme pod jednou střechou. A budete-li chtít, tak i v jeden den. Po zákroku od nás odejdete kompletně vybavení vším, co budete potřebovat pro rychlou rekonvalescenci – od pooperačních pokynů až po oční kapky. Náhodě neponecháme sebemenší detail.

Přečtete si o nás ještě více

Svou práci máme opravdu rádi. A proto jsme se rozhodli sledovat její posun od samého začátku až k současnosti. Podívejte se s námi na nejdůležitější milníky našich klinik, seznamte se s jednotlivými pracovišti a poznejte slavné osobnosti, které se rozhodly důvěřovat právě nám.

 

7 důvodů, proč Gemini stáhnout knihu Gemini (.pdf)