Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

Co jste (možná) nevěděli

Gemini začalo s laserovými operacemi očních vad v Praze v roce 2005 a v roce 2007 se přestěhovalo do vlastních prostor v Průhonicích. Laserová refrakční chirurgie byla brzy doplněna o operace katarakty a sítnicovou chirurgii včetně intravitreálních injekcí.

V roce 2015 se primářkou pracoviště stala MUDr. Eva Tihelková, která se zabývá především operací šedého zákalu s implantací nitrooční čočky, refrakčními čočkovými operacemi či operacemi glaukomu.

Každoročně je zde provedeno kolem 5 000 operací.

Navštivte nás

Nabízené zákroky kliniky

Řekli o nás

Všechny reference

Jak se objednat?

  • Vyplňte tento online formulář.
  • Nebo nám zavolejte na infolinku 577 202 202.
  • Společně domluvíme termín vaší návštěvy.
  • Rádi zodpovíme vaše dotazy.

Dana Pekařová

Informační linka

(+420) 577 202 202
pondělí–pátek 7:00–18:00

Bez obav nám zavolejte

Chcete se na něco zeptat nebo si rezervovat termín? Rádi Vás objednáme nebo s čímkoliv poradíme.

Cena volání odpovídá ceně za hovor na pevnou linku dle Vašeho tarifu.

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Autem Doprava autem

Směr Praha

Sjedete na  Exitu 6 na Průhonice. Na prvním kruhovém objezdu se dáte druhou odbočkou doprava. Na křižovatce poté odbočkou doleva (ulice Tulipánová), na konci ulice odbočíte třetí odbočkou doleva (ulice Říčanská). Říčanskou ulicí pojedete rovně a druhou odbočkou vlevo do ulice U Křížku.

Směr Brno

Sjedete na  Exitu 6 na Průhonice, Čestlice. Na prvním kruhovém objezdu se dáte první odbočkou doprava (ulice Uhříněveská), na druhém kruhovém objezdu druhou odbočkou doprava. Na křižovatce poté odbočkou doleva (ulice Tulipánová), na konci ulice odbočíte třetí odbočkou doleva (ulice Říčanská). Říčanskou ulicí pojedete rovně a druhou odbočkou vlevo do ulice U Křížku.

Popis si můžete stáhnout ve formátu PDF a vytisknout na cestu.

Směr z Ústí Nad Labem, Hradec Králové, Karlovy Vary

Při jízdě po dálnici D1 směr na Brno sjedete na Exitu 6 na Průhonice. Na prvním kruhovém objezdu se dáte druhou odbočkou doprava. Na světelné křižovatce pojedete rovně a pak na kruhovém objezdu pokračujete druhou odbočkou doprava. Pak pojedete stále rovně na ulici Říčanskou a poté pokračujete třetí odbočkou doleva na ulici U Křížku. Těšíme se na setkání s Vámi.

Směr od Brna, Českých Budějovic, Plzně

Při jízdě po dálnici D1 sjedete na Exitu 6 na Průhonice – Čestlice. Na prvním kruhovém objezdu se dáte druhou odbočkou doprava (ul. Obchodní). Dále pojedete na druhé světelné křižovatce doprava, pak pojedete nadjezdem přes dálnici. A nakonec druhou odbočkou doprava – ulice U Křížku. Těšíme se na setkání s Vámi.

Bus Městská hromadná doprava

Hromadnou dopravou – metrem

Vysednete na stanici metra Opatov; blízko východu z metra se nachází u novinového stánku autobusová zastávka. Při cestě MHD využijte linky č. 363, 385 – zastávka Průhonice, po levé straně se nachází kruhový objezd. Ten projdete rovně a následně se dáte první odbočkou doleva – ulice Říčanská. Dále projdete kolem Restaurace U Slepiček, na konci ulice Říčanské, a zahnete třetí odbočkou doleva na ulici U Křížku. Těšíme se na setkání s Vámi. Při cestě MHD dále můžete využít linky č. 328 – zastávka Čestlice-Hypernova. Pokračujete směrem k Albert-Hypermarketu. Dále se dáte k dálnici, přejdete přes nadjezd přes D1, směr Průhonice. Druhá odbočka doprava je ulice U Křížku. Těšíme se na setkání s Vámi.

MHD přesun z Průhonic do Krče

Jděte na BUS zastávku Čestlice, Albert hypermarket > jeďte na zastávku Opatov (2 zast.) > ze zastávky Opatov jděte na metro (trasa C) > ze stanice metra Opatov jeďte na stanici Kačerov (3 zast.) > ze stanice Kačerov jeďte z BUS zastávky směr Nemocnice Krč autobusy č. 06, 113, 114, 139, 150, 157, 189, 196, 215, 293 > vystupte na zastávce Nemocnice Krč a dále jděte pěšky cca 150 m po navigaci Gemini.

MHD přesun z Krče do Průhonic

Z BUS zastávky Nemocnice Krč jeďte autobusy č. 106, 113, 114, 139, 150, 157, 189, 196, 215, 293 na stanici metra Kačerov > ze stanice Kačerov jeďte na stanici Opatov (3 zast.) > ze stanice Opatov:

1. varianta:
Přejděte na BUS zastávku > jeďte směr zastávka Průhonice autobusy č. 363, 385 > vystupte na zastávce Průhonice > po levé straně se nachází kruhový objezd, ten projděte rovně a následně se dejte první odbočkou doleva (ulice Říčanská) > projděte kolem Restaurace U Slepiček (na konci ul. Říčanská) > zahněte třetí odbočkou doleva na ulici U Křížku > dle navigace dorazíte na kliniku Gemini.

2. varianta:
Ze stanice Opatov přejděte na BUS zastávku > jeďte směr zastávka Čestlice, Albert hypermarket autobusem č. 328 > vystupte na zastávce Čestlice, Albert hypermarket > pokračujete směrem k hypermarketu Albert > jděte směrem k dálnici, přejděte nadjezd přes D1, směr Průhonice > druhá odbočka doprava je ulice U Křížku > dle navigace dorazíte na kliniku Gemini.

Naši operatéři a specialisté

Ubytování v okolí

HOTEL PARKHOTEL Průhonice

Ubytování v 25 pokojích, kongresové služby ve čtyřech saloncích pro 5-80 osob se všemi doprovodnými službami, gastronomické a společenské akce, svatby, výborná restaurace s krbem, v letních měsících s venkovní terasou. Klienti kliniky Gemini mají nárok na slevu 20% z ceny ubytování.

Hotel Park Holiday

Hotel Park Holiday je 4* hotelem poskytujícím rekreační wellness a fitness služby. Pro klienty hotelu je dostupných na 200 parkovacích míst, v hotelových pokojích a prostorách hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Hotel Park Holiday nabízí svým klientům i další doplňkové služby.

parkholiday.cz/

+420 267 268 111

Pension Coloseum

Kompletně zrekonstruovaný Pension Coloseum se nachází uprostřed malebného městečka Průhonice, v blízkosti krásného Průhonického zámeckého parku a Dendrologické zahrady. Svojí polohou i vybavením tvoří skvělou volbu pro návštěvníky přijíždějícími za obchodem i turistikou.Pension poskytuje pohodlné ubytování v 15-ti pokojích. Rozsáhlé prostory zajišťují ideální možnost v podobě konání firemních akcí, rodinných oslav či svatebních hostin. Jsme připraveni Vám poskytnout ten nejlepší servis a maximální profesionální přístup.

pensioncoloseum.cz

+420 222 539 539

Projekt

Instalace FVE na objektu společnosti GEMINI oční klinika a.s., objekt Průhonice, reg. číslo: CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0004273 je spolufinancován Evropskou unií.

Hlavním cílem projektu je pořízení a instalace fotovoltaické elektrárny, včetně akumulace energie, což povede k výrobě elektrické energie z obnovitelných zdrojů. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost. Fotodokumentace realizace projektu.