Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

CO JSTE (MOŽNÁ) NEVĚDĚLI

V roce 2009 otevřelo Gemini pracoviště v Brně pod vedením prim. MUDr. Roberta Kaňovského, Ph.D. Spektrum operací zahrnovalo od počátku laserové refrakční operace očních vad, operace šedého zákalu a operace sítnice včetně aplikací intravitreálních injekcí.

Brněnské pracoviště se v roce 2011 přesunulo z ulice Hlinky do budovy Platinium na ulici Veveří. Na nové klinice jsou dva operační sály, jeden pro nitrooční operace, především operace šedého zákalu a operace sítnice, a druhý sál pro laserové operace očních vad.

Každoročně je zde provedeno přes 4 000 operací.

Navštivte nás

Nabízené zákroky kliniky

Řekli o nás

Všechny reference

Jak se objednat?

  • Vyplňte tento online formulář.
  • Nebo nám zavolejte na infolinku 577 202 202.
  • Společně domluvíme termín vaší návštěvy.
  • Rádi zodpovíme vaše dotazy.

Dana Pekařová

Informační linka

(+420) 577 202 202
pondělí–pátek 7:00–18:00

Bez obav nám zavolejte

Chcete se na něco zeptat nebo si rezervovat termín? Rádi Vás objednáme nebo s čímkoliv poradíme.

Cena volání odpovídá ceně za hovor na pevnou linku dle Vašeho tarifu.

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Bus Městská hromadná doprava

Z autobusového nádraží

Po příjezdu na autobusové nádraží přejděte na tramvajovou zastávku Zvonařka, kde nastoupíte na tramvaj č. 12 (směr Technologický park) a pojedete na zastávku Česká. Na zastávce Česká přestoupíte na tramvaj č. 3 nebo č. 11 (směr Bystrc) a vystoupíte na zastávce Tábor – čtvrtá zastávka z České. Ze zastávky se dáte doprava, jako byste se vraceli do města směrem k hotelu SONO a hned vedle se nachází administrativní budova PLATINIUM, kde ve třetím patře sídlí oční klinika GEMINI.

Z vlakového nádraží

Po příjezdu na vlakové nádraží přejdete podchodem na tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, kde nastoupíte na tramvaj č. 12 (směr
Technologický park) a pojedete na zastávku Česká. Na zastávce Česká přestoupíte na tramvaj č. 3 nebo č. 11 (směr Bystrc) a vystoupíte na zastávce Tábor – čtvrtá zastávka z České. Ze zastávky se dáte doprava, jako byste se vraceli do města směrem k hotelu SONO a hned vedle se nachází administrativní budova PLATINIUM, kde ve třetím patře sídlí oční klinika GEMINI.

Naši operatéři a specialisté

Ubytování v okolí

SONO Hotel Brno

Architektonicky ojedinělá stavba z roku 2014 nabízí na devíti patrech 39 pokojů s celkovou kapacitou 73 lůžek. Všechny naše pokoje jsou plně klimatizovány a vybaveny vysokými pružinovými postelemi typu spring-box, které poskytují veškeré pohodlí a příjemnou relaxaci. Celkové vybavení pokojů odpovídá standardu 4 hvězdiček.

hotel-brno-sono.cz/

+420 511 189 790

1 APARTMÁN BRNO

Nově vybudovaný apartmán se nachází v Brně na ulici Tábor v městské části Žabovřesky, v rekonstruovaném domě v 1. patře. K dispozici je parkování přímo u domu pro osobní vozidlo na vlastním parkovacím stání. Apartmán nabízí plně vybavený apartmán PRO 1-2 OSOBY s dvojlůžkem nebo s oddělenými lůžky pro komfortní kratším pobytům i středně dlouhodobé ubytování. Disponuje standardním sociálním zařízením se sprchovým koutem a vlastní kuchyňkou v prostorné předsíni. Nechybí TV, WiFi.

1apartman-brno.cz/

+420 778 753 136

Hotel Kozák

Hotel Kozák nabízí komfortní ubytování v nově zmodernizovaných pokojích. Svým hostům poskytujeme 54 lůžek ve 23 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a telefonem. Máte možnost ubytování Vašeho čtyřnohého přítele a pro hotelové hosty je k dispozici také uzavřené parkoviště ve dvoře hotelu.