Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

CO JSTE (MOŽNÁ) NEVĚDĚLI

Oční klinika Gemini byla založena MUDr. Pavlem Stodůlkou, Ph.D., FEBOS-CR ve Zlíně v roce 2003. Pravidelný zdravotnický provoz byl spuštěn v roce 2004 a v prvních letech provozu bylo Gemini zaměřeno na ambulantní operace šedého zákalu a laserové korekce očních vad.

Jako první pracoviště v ČR pořídila klinika Gemini excimer laser Allegretto 200 – nejlepší laser své doby. Od té doby pracujeme vždy s nejmodernějšími lasery (AMARIS, VICTUS, VisuMax, FEMTO LDV Z8).
V roce 2012 byla klinika rozšířena o sítnicové centrum. Od počátku je centrum vybaveno operačními přístroji i lasery pro ty nejsložitější výkony. Provádíme zde také léčbu sítnice nitroočními injekcemi s nejtenčí injekční jehlou na světě, kterou jsme sami vyvinuli.

V roce 2013 bylo slavnostně otevřeno nově vybudované laserové centrum. Uvedením do provozu se pracoviště zlínské oční kliniky Gemini stalo největší oční klinikou v ČR se 6 operačními sály a více než 5 000 metry čtverečními plochy zdravotnického zařízení.

Navštivte nás

Nabízené zákroky kliniky

Řekli o nás

Všechny reference

Jak se objednat?

  • Vyplňte tento online formulář.
  • Nebo nám zavolejte na infolinku 577 202 202.
  • Společně domluvíme termín vaší návštěvy.
  • Rádi zodpovíme vaše dotazy.

Dana Pekařová

Informační linka

(+420) 577 202 202
pondělí–pátek 7:00–18:00

Bez obav nám zavolejte

Chcete se na něco zeptat nebo si rezervovat termín? Rádi Vás objednáme nebo s čímkoliv poradíme.

Cena volání odpovídá ceně za hovor na pevnou linku dle Vašeho tarifu.

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Autem Doprava autem

směr od Vizovic (Vsetína, Luhačovic)

Pojedete po silnici č. I/49. Ihned na první světelné křižovatce ve Zlíně (Příluky) odbočte vlevo. Bez dalšího odbočení pojedete po ulici Pančava pod trolejovým vedením asi 500m. Po pravé ruce uvidíte pětipatrovou budovu kliniky čtvercového půdorysu ve tvaru obrácené pyramidy. Na budově je z dálky viditelné logo Gemini. Přímo u budovy je možné bez problémů zaparkovat.

Video trasy

směr od Otrokovic, příjezd z dálnice D551

Platí také pro příjezd do Zlína po rychlostní komunikaci R55, která u Hulína navazuje na dálnici  D1.

Poté, co projedete místní částmi Malenovice, Louky a Prštné, přijedete na výraznou světelnou křižovatku na náměstí Práce (pod Velkým kinem). Touto křižovatkou i všemi následujícími v úseku cca 3 km projedete rovně, bez odbočení. Po 2,5 km budete vpravo míjet odbočku do Jaroslavic a následně i stanici Krajského hasičského a záchranného sboru. Po levé ruce budete míjet bloky garáží a hned za nimi uvidíte výraznou pětipodlažní stavbu ve tvaru obrácené pyramidy. Na budově je z dálky viditelné logo Gemini. Přímo u budovy je možné bez problémů zaparkovat.

Směr od Uherského Hradiště (přes Březolupy, sil č. 497)

Po příjezdu do Zlína absolvujete táhlé klesání až po křižovatku s hlavní silnicí č. I/49 Otrokovice – Vizovice (pod Velkým kinem). Zde odbočíte vpravo – směr Vizovice a Vsetín. Všemi následujícími křižovatkami v úseku cca 3 km projedete rovně, bez odbočení. Po 2,5 km budete vpravo míjet odbočku do Jaroslavic a následně i stanici Krajského hasičského a záchranného sboru. Po levé ruce budete míjet bloky garáží a hned za nimi uvidíte výraznou pětipodlažní stavbu ve tvaru obrácené pyramidy. Na budově je z dálky viditelné logo Gemini. Přímo u budovy je možné bez problémů zaparkovat.

Bus Městská hromadná doprava

Hromadnou dopravou

Při cestě MHD využijete linky trolejbusu č. 11 nebo 12. Z centra pojedete směrem na Příluky, vystoupíte na zastávce Pančava Gemini, a poté pěšky asi 100 m zpět proti směru příjezdu trolejbusu.

Naši operatéři a specialisté

Ubytování v okolí

Apartmány Pančava

Nově vybudované Apartmány Pančava se nachází na na okraji města Zlín asi 2 min chůze od Gemini oční kliniky. Samotné centrum města je jen 5 – 7 minut autem nebo MHD. K dispozici je parkování přímo u domu pro osobní vozidlo na vlastním parkovacím stání. Svojí polohou i vybavením tvoří skvělou volbu pro pacienty nebo návštěvníky přijíždějícími za obchodem i turistikou.

gemini.cz/apartmany-pancava/

+420 730 870 861

Baltaci Atrium

Hotel Baltaci Atrium se nachází v centru města Zlína. Jde o nové zařízení pyšnící se pěti hvězdami. V rámci hotelu je možné najít kromě restaurace také bohatou nabídku wellness služeb. Každý pokoj je vybaven telefonní přípojkou, LCD televizorem, WiFi internetem a klimatizací. Dojezd na oční kliniku Gemini trvá autem 5-7 minut, je však možnost z centra města využít i MHD nebo taxi.

baltaci.cz

+420 577 004 100

Koliba U Černého medvěda

Koliba U Černého medvěda je skvělým místem pro ty naše klienty, kteří potřebují po dlouhém cestování nebo po zákroku na naší klinice v klidu odpočívat a regenerovat. Stylová koliba se nachází v příjemném prostředí přírody, ale i přesto je odtud blízko do centra města.

koliba-zlin.cz

+420 577 436 908

U Johana

Restaurace a penzion U Johana se ve Zlíně a jeho okolí těší velké oblibě pro svou jedinečnou atmosféru. Nachází se v těsné blízkosti oční kliniky Gemini (asi 150m) a nabízí ubytování v luxusně vybavených pokojích s domácí atmosférou. Restaurace i penzion jsou přístupné autem (parkování vedle penzionu), MHD a vlakem. Restaurace je denně otevřena a snídaně v ní je v ceně ubytování.

ujohana.cz

+420 577 018 282