Operace očních víček

Nejčastějším důvodem k provedení plastiky je stárnutí kůže a ztráta její elasticity. Dochází k převisům kůže, často s prolabujícím tukem. Operace očních víček se provádí nejčastěji na horních víčkách, někdy však i na víčkách dolních. O nejvhodnějším způsobu a možnostech operace se vždy poradíte na naší klinice na předoperačním vyšetření s lékařem zabývajícím se plastickou oční chirurgií.
Více o operaci očních víček

Biodermální nitě – novinka v liftingovém ošetřování pleti obličeje

Nitě jsou vhodné pro lifting ochablé pokožky se ztrátou elasticity, povislou kůži a kontury, drobné vrásky kolem rtů, vrásky mezi obočím, vrásky kolem očí, pokleslé obočí, nasolabiální záhyby, atd. Vhodné jsou také pro klienty, kteří jsou necitliví na botulotoxin nebo případně chtějí jen aplikaci přírodního materiálu ke korekci vrásek. Jde o minimálně invazivní, ale účinný liftingový zákrok bez anestezie a jizev.
Více o biodermálních nitích

Injekce botulotoxinu

Přípravky působí přímo na příčinu mimických vrásek, tedy na svalovou činnost. Malá dávka botulotoxinu se aplikuje do svalu, tím se dočasně přeruší nervosvalový přenos vzruchu a dojde k požadovanému svalovému uvolnění a vyhlazení vrásky.
Více o injekcích botulotoxinu

Aplikace výplňových materiálů

Mezi intradermální implantáty v současné době velmi často používané patří kyselina hyaluronová vyráběná biotechnologickými metodami. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, jejíž funkcí je zachovávat úroveň hydratace pokožky a zvyšovat tonus pleti.
Více o aplikaci výplňových materiálů

Prodlužování řas kapkami

Krásné, dlouhé, tmavé a husté řasy nemusí znamenat starosti s rozmazáním řasenky či potíže způsobené lepidly na umělé řasy. Díky aplikaci speciálních kapek je možné podpořit růst vašich vlastních řas. Při delší aplikaci se řasy zahušťují a postupně ztmavnou. Rozmazání řasenky se už nemusíte obávat. Zároveň ušetříte čas při líčení.
Více o prodlužování řas kapkami

Implantace zlatého očního flitru

Zlaté flitry se do oka implantují laserem, a to vždy v páru, tj. dva flitry do jednoho oka. Po operaci nejsou žádná omezení nebo rizika. Flitry je možné je z oka časem opět vyjmout. Zlatý flitr je vyroben laserem a nanotechnologií. Klinika Gemini se podílela na vývoji výrobního postupu, který bude patentován. Průměr flitru je 1mm a tloušťka jen několik mikrometrů. Má kulatý tvar. Flitr je viditelný na 2-3 metry za běžného denního světla. Za umělého osvětlení je viditelnost ještě lepší. Osoba, která má flitr v oku, jej vidí pouze při pohledu do zrcadla.
Více o zlatém očním flitru

Odstranění podkožního tuku z menších partií bez operace

Nově nabízíme odstranění podkožního tuku lipolyzačními roztoky. Lipolyzačního roztok se aplikuje do nežádoucí tukové tkáně, která se tím postupně rozpouští. Roztok se používá na menší oblastí jako je podbradek, nadměrný tuk ve tvářích, povislé paže. Ochablou kůži, která zbude po rozpuštění tuku, je vhodné zpevnit mezodermálními nitěmi.

Plazmalifting – omlazení pokožky vlastní plazmou

Plazmalifting je jedna z nejmodernějších metod estetické dermatologie. Díky schopnosti regenerovat buňky se začala plazma používat v estetické medicíně k omlazení pokožky. K ošetření se používá vždy plazma, kterou lékař odstředí přímo před pacientem z jeho vlastní krve.

Více o plazmaliftingu

Mezoterapie – hydratace pleti kyselinou hyaluronovou

Mezoterapie je metoda omlazení pleti s okamžitým efektem. Mikrojehličkami je do pokožky aplikována kyselina hyaluronová, která pleť hydratuje, obnovuje její elasticitu a vyhlazuje vrásky.

Více o mezoterapii

Šetrné ošetření kůže plazmovým generátorem Plexr

Přístrojem Plexr vám odstraníme drobné kožní nerovnosti, pigmentové skvrny, některá znaménka, vrásky, upravíme horní a dolní víčka i jizvy.  Bez narkózy, bez jizev, bez krvácení, rychle a efektivně.

Více o ošetření přístrojem Plexr