Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

AMBULANTNÍ PÉČE

Dbáme na poskytování komplexní péče v oblasti oftalmologie. Naše ambulance se zaměřuje na široké spektrum služeb, které zahrnují standardní i nadstandartní oční vyšetření, diagnostiku a léčbu očních onemocnění a úrazů. Oční ordinace jsou vybaveny moderními diagnostickými přístroji na úrovni klinických pracovišť. Všem klientům poskytujeme služby na profesionální odborné úrovni s individuálním přístupem.

Navštivte nás

Řekli o nás

Všechny reference

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Autem Doprava autem

Směr od Hradce Králové

Jeďte na východ na silnici číslo 11, na kterou za Žamberkem navazuje silnice číslo 312. Před Dolní Lipkou odbočte doprava na silnici 04314, která v Červené Vodě navazuje na silnici číslo 11. Za Bludovem navazuje na silnici číslo 44, po které se dostanete až do Šumperka. Na kruhovém objezdu před Šumperkem se vydejte 3. výjezdem na ulici Zábřežská. Po 1000 metrech odbočte doprava na ulici Nemocniční, na které se držte až do kruhového objezdu. Tam vyjeďte 2. výjezdem na ulici Dr. E. Beneše a na křižovatce se dejte doprava. Po levé straně uvidíte Lékařský dům, ve kterém se nachází naše oční ambulance.

Směr od Olomouce

Vydejte se na severovýchod po silnici D35/E442, která v Mohelnicí navazuje na silnici číslo 44. Za Zábřehem pokračujte rovně a držte se na stejné silnici až do Šumperka. V Šumperku po ulici Žerotínova dojedete ke kruhovému objezdu. Tam vyjeďte 1. výjezdem na ulici Dr. E. Beneše a na křižovatce se dejte doprava. Po levé straně uvidíte Lékařský dům, ve kterém se nachází naše oční ambulance.

Směr od Opavy

Jeďte na severozápad po silnici číslo 11. U Rýmařova odbočte doleva na silnici číslo 370, na kterou za Dolní Libinou navazuje silnice číslo 446, po které dojedete až do Šumperka na Uničovskou ulici. Na konci této ulice odbočte doprava na ulici Milana Rastislava Štefánika. Po 400 metrech po pravé straně uvidíte Lékařský dům, ve kterém se nachází naše oční ambulance.

Bus Městská hromadná doprava

Z vlakového/autobusového nádraží

Cesta zabere cca 9 minut pěšky, nebo můžete z autobusového nádraží dojet autobusem číslo 231, 232, 233 nebo 234 na zastávku Štefánikova Lékařský dům, která je 90 metrů po směru jízdy od naší oční ambulance. Pro cestu pěšky se od autobusového nebo vlakového nádraží vydejte doleva po ulici Jesenická. U křižovatky zabočte doprava na ulici Milana Rastislava Štefánika a pokračujte po ní, dokud po pravé straně zhruba po 350 metrech neuvidíte Lékařský dům, ve kterém se nachází naše oční ambulance.