Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

AMBULANTNÍ PÉČE

Dbáme na poskytování komplexní péče v oblasti oftalmologie. Naše ambulance se zaměřuje na široké spektrum služeb, které zahrnují standardní i nadstandartní oční vyšetření, diagnostiku a léčbu očních onemocnění a úrazů. Oční ordinace jsou vybaveny moderními diagnostickými přístroji na úrovni klinických pracovišť. Všem klientům poskytujeme služby na profesionální odborné úrovni s individuálním přístupem.

Navštivte nás

Řekli o nás

Všechny reference

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Autem Doprava autem

Směr od Opavy

Jeďte na jihovýchod na silnici číslo 11, pokračujte po ní až do Ostravy. Před víceúrovňovou křižovatkou sjeďte na Plzeňskou / silnici 58. Pokračujte na ulici Horní. Dojedete ke kruhovému objezdu, z něj vyjeďte 3. výjezdem. Cíl bude vpravo po 650 metrech.

Směr od Lipníku nad Bečvou

Jeďte na sever na silnici E462/D1. U křižovatky před Ostravou se dejte doprava směrem k Avion shopping parku po silnici číslo 11. Před víceúrovňovou křižovatkou sjeďte na Plzeňskou / silnici 58. Pokračujte na ulici Horní. Dojedete ke kruhovému objezdu, z něj vyjeďte 3. výjezdem. Cíl bude vpravo po 650 metrech.

Směr od Frýdku-Místku

Jeďte na severozápad na silnici číslo 56. Po 17 kilometrech jeďte výjezdem Dubina/Hrabůvka. Pokračujte po ulici Dr. Martínka. U kruhového objezdu se dejte doprava na ulici Horní. Cíl bude vpravo po 650 metrech.

Bus Městská hromadná doprava

Z vlakového/autobusového nádraží Ostrava-Svinov

Jděte směrem na sever ke Svinovským mostům na zastávku MHD Svinov, mosty. Jeďte buď tramvají číslo 17 nebo autobusem číslo 48 na zastávku Náměstí Ostrava-Jih. 100 m od zastávky směrem na sever po ulici Horní se po pravé straně nachází budova s naší oční ambulancí.