Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

Příjemný pobyt v nových apartmánech Pančava

Nově vybudované Apartmány Pančava se nachází na okraji města Zlín asi 2 min chůze od Gemini oční kliniky. Samotné centrum města je jen 5 – 7 minut autem nebo MHD. K dispozici je parkování přímo u domu pro osobní vozidlo na vlastním parkovacím stání. Svojí polohou i vybavením tvoří skvělou volbu pro pacienty nebo návštěvníky přijíždějícími za obchodem i turistikou. Nabízíme ubytování v moderně vybavených, útulných apartmánech, které disponují novým vybavením pro komfortní pobyt.

Prosíme, abyste vzali na vědomí, že je ve všech apartmánech zakázáno kouřit a nejsou zde povolena domácí zvířata.

Vybavení apartmánů

Všechny apartmány jsou určené pro 1 až 2 osoby. Disponují plně vybavenou prostornou kuchyňskou linkou včetně mikrovlnné, elektrické trouby, sklokeramické desky a varné konvice. Každý apartmán je také vybavený TV, Wi-Fi a pračkou na prádlo. Samozřejmostí je moderní sociální zařízení se sprchovým koutem. Díky venkovním žaluziím si užijete klidný a nerušený pobyt.

Ceník

  • Pacient po/před zákrokem: 1000,- Kč/pokoj/noc
  • Ubytování (max. 10 dní):  1500,- Kč/pokoj/noc

Pokud jste milovníci pomalých rán a vynikajícího jídla, můžete si dopřát luxusní snídaňový bufet v Johan hotelu, který sousedí s apartmány. Snídani si objednáte na recepci hotelu a na místě vychutnáte za 350 Kč na osobu.

 

Rezervujte si svůj pokoj

Svůj pobyt si prosím zarezervujte na telefonu (+420) 730 870 863, případně pište na email: apartmanypancava@gemini.cz

 

Ubytování

Při příjezdu si klíče vyzvednete na recepci oční kliniky Gemini (asi 290 m od apartmánů, na stejné ulici). Recepční si Vás zapíše a vydá Vám klíče od apartmánu (platba na místě je možná pouze v hotovosti). Služba na recepci je nepřetržitá i o víkendech a svátcích.

 

Parkování

Svá vozidla prosím parkujte u budovy na vyhrazeném parkovacím stání pro klienty GEMINI označeným cedulí RESERVÉ, soukromý pozemek GEMINI.
Neparkujte, prosím, za závorou nebo vlevo před domem č. p. 233 – Vaše auto by mohlo být odtaženo. Děkujeme.

Už 349 261 klientů nám důvěřovalo a nyní vidí opět lépe.

Změňte svůj život. Zasloužíte si vidět dobře.

Objednat se na konzultaci

Naše kliniky