Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

30.9.2015

V příloze věnované klinickým zkušenostem s laserovou metodou LASIK ReLEx SMILE vyšly příspěvky předních odborníků. Oční chirurgové z různých klinik po celém světě v článcích shrnují dosavadní praktické zkušenosti s šetrnou metodou pro korekci krátkozrakosti, která se provádí s pomocí jediného laseru ZEISS VisuMax a nevytváří se při ní rohovková lamela.

Článek prim. Stodůlky poukazuje nejen na odborné a technické aspekty, ale upozorňuje také na výhody plynoucí z možnosti nabídnout pacientům více operačních metod. Díky internetu a sociálním sítím jsou dnes zájemci o oční operace dobře informovaní a znalí všech dostupných možností. Metoda LASIK ReLEx SMILE je pro pacienty atraktivní především díky šetrnosti a rychlosti. Přesto však není vhodná pro každého – neumožňuje korigovat dalekozrakost (horší vidění do blízka, plusové dioptrie) a roli hraje také počet dioptrií.

Díky rozsáhlým zkušenostem i modernímu technickému vybavení je na klinikách Gemini možné nabídnout vždy nejlepší možný zákrok pro každého pacienta – ať už právě metodou LASIK ReLEx SMILE nebo jinými laserovými metodami, např. LASIK s použitím 6D LASERU.

Článek ke stažení (PDF)

Řekli o nás

Všechny reference

Naše kliniky