Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

30.5.2017

Závod dlouhý 6,5 km připravili organizátoři v Rožnově pod Radhoštěm. Trasa nočního běhu, který odstartoval v devět hodin, vedla malebným prostředím rožnovského skanzenu. Vítěz ji zaběhl za 22 minut a 32 sekund. V kategorii tandemový běh zvítězili Radim Holiš, starosta Rožnova, s manželkou. Oční klinika Gemini, hlavní partner závodu, na místě měřila zrak. Zájem o měření byl obrovský, stejně jako o autogramy reprezentanta v biatlonu Michala Krčmáře.

V rodinném charitativním běhu pro Lenku se vybralo 7400 korun, šek převzala maminka nemocné holčičky. 14letá Lenka z Rožnova trpí těžkou mentální retardací s autistickými rysy a peníze budou použity na její léčbu. Cílem rodinných běhů, které se běží vždy před hlavním závodem, je přispět potřebným penězi ze startovného.

Na video ze startu hlavního běhu i startu rodinného charitativního běhu v čele s Michalem Krčmářem se můžete podívat na facebooku Gemini Nigth Trail Runu. Následující běh zlínské oční kliniky už bude o něco delší, devítikilometrový závod ve Starém městě u Uherského Hradiště odstartuje 24. 6. 2017.

[nggallery id=115]

Reference

Všechny reference

Naše kliniky