Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

16.8.2019

„Já jsem se ptala ve videu někdy tři, čtyři roky zpátky, jaký máte zkušenosti vy, drtivá většina byla pozitivní. Tak to mě tehdy už nahlodalo,“ přiznala youtuberka Lucie Lou, že jít na laserovou operaci očí nebylo náhlým rozhodnutím a že velký vliv na něj měli právě fanoušci a známí.

Když se přidala citlivost na kontaktní čočky, bylo rozhodnuto. „Já jsem na čočky najela hned to první léto, co jsem nosila brejle,“ zmínila ve videu a vysvětlila, jak ve srovnání s brýlemi byly praktické. Respektive jak velmi nepraktické byly dioptrické brýle. „Docela to fungovalo,“ doplnila o kontaktních čočkách. „Po asi dvou letech mi najednou ty čočky v očích strašně vadily a všechno bylo špatně,“ popsala situaci před tím, než se rozhodla jít na laserovou operaci očí. Blogerka a youtuberka si na brýle nikdy úplně nezvykla, a tak se jich zbavila.

„Nejhorší na tom jsou ty lidi okolo,“ hodnotila operaci. Lidmi okolo měla na mysli známé, kteří byli v šoku z toho, že jde na operaci očí a měli zbytečný strach. Lékaře a sestry si naopak chválila, mimo jiné proto, že jí odpověděli na každou otázku a ostatním pacientům radí – ptejte se na všechno, co vás zajímá.

Lucie Lou (nebo chcete-li GetTheLouk) byla krátkozraká a měla astigmatismus. Už nemá. A to díky laserové operaci na oční klinice Gemini. O svou zkušenost se podělila na sociálních sítích a následovala vlna dotazů jejích fanoušků. Dotazy z Instagramu zodpověděla v následujícím videu.

Řekli o nás

Všechny reference

Naše kliniky