Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

16.7.2019

Kelly, která uchvátila Česko a Slovensko svým kouzelnickým talentem, když nechala mimo jiné zmizet stránku z knihy, požádala tentokrát lékaře oční kliniky Gemini, aby nechali zmizet její dioptrie. Magii a kouzla vystřídaly lasery a šikovné ruce chirurgů.

Květoslava Juřík Kellerová známá pod uměleckým jménem kouzelnice Kelly neviděla do dálky. „Pro mě bylo strašně důležitý najít si toho nejlepšího operatéra, to nejlepší místo, kde moje oči budou mít největší šanci, že budou v bezpečí,“ popsala nám své rozhodování.

„Já jsem si vůbec nedokázala představit, jaké to bude, když někdo bude pracovat na mých očích, no měla jsem prostě strach,“ přiblížila své pocity. Strach se ale později ukázal jako zcela zbytečný. Spokojená byla nejen s milým personálem, ale i se samotnou laserovou operací a jejím výsledkem. „Potom došlo na samotný zákrok, který byl strašně rychlý, bezbolestný a než jsem se nadála, tak bylo po všem a já jsem v podstatě měla nula dioptrií, já jsem viděla,“ neskrývala radost kouzelnice.

„Budu vřele doporučovat, budu vytrubovat do celého světa, že pokud někdo váhá, má problémy, že opravdu nevidí, tak ať do toho jde. Ať se nebojí, stojí to za to,“ uzavřela náš rozhovor.

Řekli o nás

Všechny reference

Naše kliniky