Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

4.12.2018

Do Vánoc zbývají necelé čtyři týdny, a je nejvyšší čas pořídit dárky pro rodinu a přátele.  My jsme zásobili sklady oční kliniky a oční optiky.  Věříme, že si z naší nabídky vyberete, tipů na dárky máme hned několik.

1. Vánoční poukaz na naše služby

Plastické a estetické operace, laserové operace očí, operace šedého zákalu, léčba suchého oka, výměna nitroočních čoček – to vše můžete darovat díky voucherům oční kliniky Gemini. Poukazy prodáváme na všech našich klinikách, a to v hodnotách od tisíce do deseti tisíc korun. Nejsou vystaveny na konkrétní zákrok, ani na jméno, a díky tomu nákupem poukazu nic neriskujete. Pokud by totiž lékař zjistil, že pacient není na požadovanou operaci vhodný, může obdarovaný voucher použít na jiný zákrok, nebo ho dát někomu dalšímu z rodiny.

2. Doplňky stravy Gemioptal

Předcházejte problémům se zrakem s přípravky z řady Gemioptal nebo je darujte! Všechny doplňky stravy Gemioptal vyvinuli odborníci z oční kliniky Gemini. Více na www.gemioptal.cz.

3. 50% sleva na brýlové obruby

A to nejen do konce Vánoc, ale dokonce i 27. 12. 2018, tedy den po svátcích. Pokud chcete darovat krásné brýle, ale netroufáte si, protože neznáte parametry brýlových skel, můžete po svátcích vyrazit na společný nákup. Vybírejte v kterékoli oční optice Gemini – 27. 12. budou mít otevřeno všechny naše prodejny. Na www.geminioptika.cz se dozvíte více.

 

Řekli o nás

Všechny reference

Naše kliniky