Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

29.7.2014

ReLEx Smile je šetrná metoda určená výhradně pro korekci krátkozrakosti – zhoršeného vidění do dálky. Její hlavní výhoda je v tom, že 3D femtosekundový laser odstraní dioptrie pod povrchem rohovky. Laserem oddělenou tkáň potom chirurg vyjme miniaturním otvorem, čímž se změní zakřivení rohovky a koriguje se oční vada. To přináší především celkovou šetrnost zákroku a minimální narušení rohovky. Velmi nízké je díky miniaturnímu řezu také riziko infekce. Metoda však umožňuje korigovat pouze krátkozrakost, případně v kombinaci s astigmatismem.

Nový zákrok pro operaci krátkozrakosti s sebou nese řadu výhod. Jednou z nich je to, že se při operaci používá jediný laser, čímž se opět zkracuje délka celé operace. Zákrok se provádí ambulantně a k znecitlivění oka stačí pouze anestetické kapky.

Mezi prvními pacienty byla i paní Lenka Hudečková, která si zákrok nemůže vynachválit. „Operace proběhla hladce, nebyla nijak bolestivá a výsledek je samozřejmě úžasný! Vidění bylo velmi dobré už následující den po zákroku, zamlžení zmizelo, jen světelné body vnímám zatím trochu rozmazaně.“ popsala paní Lenka.

Řekli o nás

Všechny reference

Naše kliniky