Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

27.5.2020

Na webové stránky oční optiky Gemini je nyní pohled ještě příjemnější. Má nový, modernější vzhled. Oslavte s námi nový web. Na 12 pobočkách po celé České republice jsou pro vás připraveny akční nabídky se slevami až 70% na brýlové obroučky i sluneční brýle. 

Oční optiky Gemini nejsou obyčejné prodejny brýlí. Vznikly pod záštitou soukromé oční kliniky Gemini. Oči jsou naším posláním, proto jim věnujeme maximální individuální péči. Můžete si být jisti, že se o vás postará odborně proškolený personál. Sortiment zahrnující dioptrické i sluneční brýle nebo kontaktní oční čočky pečlivě vybíráme s důrazem na jejich kvalitu. Nabízíme široké portfolio cenově dostupných brýlí, stejně tak i značky světových výrobců jako GUESS, Harley Davidson, Paul Frank, Diesel, HIS a další. Nyní si je můžete pořídit ve výprodejové akci se slevami až 70% z původní ceny.

Pomůžeme vám s výběrem ideálních obrouček či brýlových čoček. Pokud si nejste jisti, zda zvolit antireflexní, tenčené, multifokální, bifokální, s modrým filtrem, samozabarvovací či jiné, rádi poradíme. Péče o zákazníka je pro nás na prvním místě. Proto také nabízíme profesionální měření zraku, na které se můžete objednat pohodlně online.

Řekli o nás

Všechny reference

Naše kliniky