Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

2.5.2018

„Já jsem podstoupila laserovou operaci LASIK, bylo to překvapivě rychlé, laserový zákrok nebyl ani trochu bolestivý,“ popsala operaci Anita Arora Baljeet, která se chtěla zbavit kontaktních čoček, protože trpěla infekcemi a vředy rohovky. V rodině není první, kdo laserovou operaci LASIK na Gemini podstoupil. Její bratranec lékař, jeho bratr i další svěřili svůj zrak do rukou chirurgů z Gemini. „A tak jsem viděla výsledky a úspěchy po LASIKu a přijela jsem také,“ doplnila.

„Přijela jsem se záměrem podstoupit laserovou operaci očí, ale nakonec jsem podstoupila jiný zákrok, kterému se říká výměna nitrooční čočky,“ vysvětlila pacientka Supreena Longani Kaur, které vadily brýle a čočky například při plavání. V případě, že laserová operace není možná, nebo by byla příliš riskantní, předepíše lékař brýle, nebo navrhne jinou léčbu. Tou může být například implantace fakických čoček, tak jako to bylo v tomto případě. Nejedná se přímo o výměnu čočky, ale o zákrok, kdy je fakická čočka vložena do oka před čočku vlastní.

Na očních klinikách Gemini je samozřejmostí předoperační vyšetření zdarma, na kterém se pacient dozví, jestli je pro operaci vhodný.

Řekli o nás

Všechny reference

Naše kliniky