Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

2.10.2019

„Je to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělala,“ říká blogerka z Vídně o oční operaci na klinice Gemini v Rakousku.

Na oční kliniku přišla Nina Himmelreich na základě doporučení a v doprovodu kamarádky, také populární rakouské blogerky. Během několika minut se zbavila krátkozrakosti, která ji trápila od dětství, o svou zkušenost se podělila na Instagramu.

„Jediné, co jsem musela dělat, bylo dívat se do zeleného světla. Během operace jsem necítila žádnou bolest,“ napsala Nina Himmelreich na svém Instagramu, kde vysvětlila i průběh laserové oční operace. V příběhu, který sdílela se svými fanoušky, většinou popisovala pocity z operace. „Je to takový legrační pocit,“ komentovala vlastní zákrok, kdy nic necítila díky anestetickým kapkám a pouze se dívala do světla. Překvapená byla nejen z bezbolestnosti (kterou v příspěvku zmínila dokonce několikrát), ale i z rychlého návratu zraku a zotavení po operaci. Nejspokojenější byla s výsledkem. Na poslední kontrole, kterou měla měsíc po zákroku, byla nadšená z toho, jak se jí zlepšila zraková ostrost. Standardní je 100% zraková ostrost, slečna Nina, která před operací bez brýlí měla 8 %, má nyní 150 %.

Řekli o nás

Všechny reference

Naše kliniky