Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

15.2.2019

Primář Pavel Stodůlka je zakladatelem nejen očních klinik Gemini, ale také stejnojmenné sítě očních optik, aby mohl svým pacientům poskytnout kompletní služby v péči o oči. Optiky Gemini jsou v Česku relativně nové, ale jejich počet rychle roste. Zatím jsou hlavně na Moravě, v roce 2019 budou i v Čechách.

Šternberk, Olomouc, Zlín, Brno, Otrokovice, Uherské Hradiště, Ostrava, Opava, Hodonín a Blansko – to jsou města, ve kterých už oční optiky Gemini najdete. V roce 2019 bychom rádi otevřeli minimálně dalších deset optik, a to i v Čechách, v plánu je např. Praha, Pardubice nebo Liberec. Na www.geminioptika.cz sledujte, jak rosteme a kde přesně nás najdete.

Na našich provozovnách poskytujeme standardní služby očních optik a na většině pracovišť měření zraku optometristou. Na prodejně ve Zlíně máme také možnost zhotovit zákazníkovi brýle na počkání. Co se týká šíře našeho sortimentu na optikách, je k vyzkoušení 350 kusů obrub a klient má možnost vybrat si z pětiset druhů brýlových čoček, a to jak jednoohniskových, tak multifokálních. Jako jediná síť optik v Česku jsme schopni zákazníkům poskytnout kvalitní informace o očních operacích. Také jen na našich provozovnách lze zakoupit doplněk stravy Gemioptal, vyvinutý našimi odborníky. Nezapomínáme ani na následnou péči. Při nákupu brýlí zákazníkům garantujeme stoprocentní záruku kvality, spokojenosti a poskytujeme servis zdarma.

Řekli o nás

Všechny reference

Naše kliniky