Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

14.11.2019

Občas se nás ptáte, proč lékaři nosí brýle, když jsou přece laserové operace tak bezpečné? Je to jednoduché – někteří lidé operaci podstoupit nemohou. I přesto se do naší péče svěřilo již přes 2,5 tisíce lékařů.

Je pravda, že někteří lékaři i přes nejmodernější technologie stále brýle nosí. Je to tím, že některé oční vady bohužel není možné operovat. Někdy musí lékař pacientovi oznámit, že jeho oči na zákrok nejsou vhodné. Proto u nás každý pacient nejprve zdarma absolvuje důkladné vstupní vyšetření, na základě kterého lékař určí, zda vůbec může operaci podstoupit. Teprve pak doporučí metodu, která je pro pacienta nejvhodnější. Na oční klinice Gemini ke svým pacientům přistupujeme zodpovědně a laserovou operaci očí naši lékaři doporučí pouze v případech, kdy pacientům nehrozí žádné riziko komplikací.

Mezi 2,5 tisíci lékaři, kteří se za těch více než 15 let svěřili do péče oční kliniky Gemini, jsou i odborníci z našich klinik. Také naši oční lékaři a operatéři v minulosti podstoupili laserovou operaci očí, aby se zbavili krátkozrakosti, dalekozrakosti, nebo astigmatismu. Dioptrie jim překážely zejména při sportu, ale také při samotné práci očního lékaře. Tady jsou příběhy některých z nich:

  

Řekli o nás

Všechny reference

Naše kliniky