Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

1.6.2017

S paní Monikou Adamus jsme natočili krátké video již před rokem, krátce po operaci. Po roce si na nás opět vzpomněla a poslala nám email, ve kterém popsala své pocity.

„Laserovou operaci očí ReLEx® SMILE jsem podstoupila v březnu 2016 a rok po zákroku mohu říci, že to nesmírně změnilo kvalitu mého života. Viděla jsem špatně od základní školy. Tři dioptrie do dálky a slabý astigmatismus znamenaly, že jsem každodenně musela používat kontaktní čočky a brýle. Operace proběhla ve Zlíně, kde mě operoval doktor Stodůlka. Zákrok byl příjemný, bezbolestný a bez komplikací. Jsem naprosto nadšená, jak rychle a jednoduše celá tato operace proběhla. Po operaci bylo mé vidění den ode dne stabilnější. Během dvou týdnů jsem musela třikrát denně užívat oboje předepsané kapky do očí, protože se vždy velmi rychle unavily. Zhruba po třech měsících mi na jednom oku zůstalo ještě asi půl dioptrie, což se během následujících čtyř měsíců postupně snížilo na nulu. Světelný „halo efekt“ při řízení auta se objevoval přibližně dva týdny po operaci. Po dvou měsících jsem se naplno vrátila k fitness, cyklistice, kolečkovým bruslím…. a jinému – lepšímu životu. Mé oči vypadají výborně, rohovka se dokonale zahojila. Stále raději používám kapky do očí po náročném nebo větrném dni, když cítím, že jsou oči trochu suché.

Závěr: Vidím tak výborně jako nikdy předtím a jsem tak šťastná, jak jen můžu být! Vím, že nervozita je součást toho celého a bezprostředně před zákrokem znervózní každý. Ale chtěla bych vám dodat odvahu, pokud se bojíte, abyste operaci zvážili. SMILE je operační metoda k vašim očím velmi šetrná a je opravdu naprosto fantastická.

Moc děkuji doktoru Stodůlkovi a celému týmu ve Zlíně za velmi profesionální práci, děkuji!
S přátelským pozdravem Monika Adamus.“

Video z března 2016 – pacientka krátce po operaci metodou ReLEx SMILE

Řekli o nás

Všechny reference

Naše kliniky