Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

POMÁHÁME I DĚTEM

Ortoptická oddělení se zabývají léčením pacientů, zejména dětí s poruchami binokulárního (prostorového) vidění – šilháním a tupozrakosti. Touto poruchou je přibližně postiženo 5 % populace a léčení je nezbytné zahájit co nejdříve. Pozitivních výsledků je možné dosáhnout včasným zjištěním, správnou diagnostikou a zahájením léčby vedené lékařem se zvláštní specializací a ortoptistou. Cvičení se provádí na základě doporučení očního lékaře a je vhodné pro děti od 3 let. Ortoptické a pleoptické cvičení probíhá na speciálních přístrojích pod dohledem ortoptisty. Léčebná cvičení představují soubor ortoptických postupů s využitím speciálních přístrojů a různých pomůcek.

Navštivte nás

Řekli o nás

Všechny reference

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Autem Doprava autem

Směr od Ostravy

Jeďte na jih na silnici 56. Jeďte po ní až k Frýdku-Místku. Jeďte výjezdem na 17. listopadu. Držte se vpravo, pokračujte na Výjezd 52 a sledujte značení směrem Frýdek-Místek-centrum / Přehrada Olešná. Z kruhového objezdu vyjeďte 4. výjezdem. Odbočte doleva na ulici Příborská. Na sjezdu 30 sjeďte z D48/E462. V Kopřivnice pokračujte po silnici 58 a silnici 480 na ulici Pionýrská. Po levé straně uvidíte mateřskou školu, ve které sídlí ortoptické oddělení.

Směr od Frenštátu pod Radhoštěm

Jeďte na severozápad na silnici 58, pokračujte po ní až ke kruhovému objezdu v obci Sýkorovec, z něj vyjeďte 3. výjezdem na silnici 480. Pokračujte po ní až do Kopřivnice, tam na prvním kruhovém objezdu pokračujte stále rovně po ulici Záhumenní. Po 100 metrech odbočte doprava na ulici Sadová, z ní pak po 200 metrech na ulici Sportovní. Hned na další odbočce se vydejte doprava na ulici Pionýrská. Po levé straně uvidíte mateřskou školu, ve které sídlí ortoptické oddělení.

Směr od Lipníku nad Bečvou

Jeďte na sever po silnici E462/D48. Za Novým Jičínem sjeďte doprava na silnici 482, pokračujte po ní až do Kopřivnice. Tam na prvním kruhovém objezdu zvolte 1. výjezd na ulici Školní. Po 200 metrech odbočte doleva na ulici Pionýrská. Po pravé straně uvidíte mateřskou školu, ve které sídlí ortoptické oddělení.

Bus Městská hromadná doprava

Z vlakového nádraží

Cesta pěšky zabere cca 11 minut. Vyjděte z nádraží a jděte rovně dokud zhruba po 150 nedorazíte k přechodu pro chodce. Přejděte na chodník na protější straně a odbočte doprava, potom se u křižovatky vydejte doleva. Jděte, rovně u další křižovatky pokračujte doleva a pak hned na další odbočce doprava. Po levé straně uvidíte mateřskou školu, ve které sídlí ortoptické oddělení.

Z autobusového nádraží

Jeďte buď autobusem číslo 632, 634, 638, 640, 641, 653, nebo 699 na zastávku Československé armády nebo autobusem číslo 643, 644, 690, nebo 698, na zastávku Kolonie.

Ze zastávky Československé armády: Cesta pěšky zabere cca 9 minut. Jděte od zastávky po chodníku směrem doprava. U kruhového objezdu přejděte přes přechod a pokračujte stále rovně. Zhruba po 150 metrech odbočte doprava na ulici Sadová. Druhou odbočkou se vydejte doleva na ulici sportovní, potom doprava na ulici Pionýrská. Po 50 metrech po levé straně uvidíte mateřskou školu.

Ze zastávky Kolonie: Cesta pěšky zabere cca 7 minut. Jděte od zastávky směrem doprava. Projděte chodníkem vedoucím okolo panelových domů. Dojdete na ulici Pionýrská. Pokračujte doleva, zhruba po 250 metrech uvidíte na pravé straně mateřskou školu.