Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

POMÁHÁME I DĚTEM

Ortoptická oddělení se zabývají léčením pacientů, zejména dětí s poruchami binokulárního (prostorového) vidění – šilháním a tupozrakosti. Touto poruchou je přibližně postiženo 5 % populace a léčení je nezbytné zahájit co nejdříve. Pozitivních výsledků je možné dosáhnout včasným zjištěním, správnou diagnostikou a zahájením léčby vedené lékařem se zvláštní specializací a ortoptistou. Cvičení se provádí na základě doporučení očního lékaře a je vhodné pro děti od 3 let. Ortoptické a pleoptické cvičení probíhá na speciálních přístrojích pod dohledem ortoptisty. Léčebná cvičení představují soubor ortoptických postupů s využitím speciálních přístrojů a různých pomůcek.

Navštivte nás

Řekli o nás

Všechny reference

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Autem Doprava autem

Směr od Opavy

Jeďte na jih na silnici 57, držte se na ní až do Nového Jičína. Tam ze třetího kruhového objezdu vyjeďte 3. výjezdem na Msgr. Šrámka. Po 120 metrech odbočte doleva na ulici Komenského. Cíl bude po 110 metrech na pravé straně. O kousek dále v ulici je parkoviště.

Směr od Frýdku-Místku

Jeďte na jihozápad na silnici E462. Použijte sjezd směr Frenštát pod Radhoštěm / Nový Jičín. Pokračujte po ulici Suvorovova. Po 500 metrech odbočte doleva na ulici Svatopluka Čecha. Z kruhového objezdu vyjeďte 1. výjezdem na ulici Riegrova a poté odbočte na první odbočce doprava na ulici Nábřežní. Po 300 metrech odbočte doleva na ulici Msgr. Šrámka a na 1. křižovatce doprava na ulici Komenského. Cíl bude po 110 metrech na pravé straně. O kousek dále v ulici je parkoviště.

Směr od Valašského Meziříčí

Jeďte na sever na silnici 57, držte se na ní až do Nového Jičína. Na 3. kruhovém objezdu vyjeďte 1. výjezdem na ulici Msgr. Šrámka. Po 300 metrech odbočte doleva na ulici Komenského. Cíl bude po 110 metrech na pravé straně. O kousek dále v ulici je parkoviště.

Směr od Lipníku nad Bečvou

Jeďte na sever na silnici E462. Pokračujte po E462 a D48 do Šenova u Nového Jičína. Použijte sjezd na silnici 57. V Novém Jičíně jeďte po silnici 57 a na 3. kruhovém objezdu vyjeďte 3. výjezdem na ulici Msgr. Šrámka. Po 300 metrech odbočte doleva na ulici Komenského. Cíl bude po 110 metrech na pravé straně. O kousek dále v ulici je parkoviště.

Bus Městská hromadná doprava

Z autobusového nádraží

Cesta pěšky zabere cca 10 minut. Obejděte supermarket Lidl podél parkoviště a dojděte ke kruhovému objezdu. Přejděte přes přechod směrem ke krytému bazénu a pokračujte po ulici Novosady. Po pravé straně uvidíte parkoviště, obejděte ho a pokračujte po ulici Komenská. Ortoptické oddělení se nachází ve žluté budově mateřské školy.

Ze zastávky vlaku Nový Jičín město

Cesta pěšky zabere cca 6 minut. Vyjděte z budovy nádraží, přejděte přechod a vydejte se po chodníku doleva. Po zhruba 200 metrech dojdete ke kruhovému objezdu, přejděte přes přechod směrem ke krytému bazénu a pokračujte po ulici Novosady. Po pravé straně uvidíte parkoviště, obejděte ho a pokračujte po ulici Komenská. Ortoptické oddělení se nachází ve žluté budově mateřské školy.