Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

POMÁHÁME I DĚTEM

Ortoptická oddělení se zabývají léčením pacientů, zejména dětí s poruchami binokulárního (prostorového) vidění – šilháním a tupozrakosti. Touto poruchou je přibližně postiženo 5 % populace a léčení je nezbytné zahájit co nejdříve. Pozitivních výsledků je možné dosáhnout včasným zjištěním, správnou diagnostikou a zahájením léčby vedené lékařem se zvláštní specializací a ortoptistou. Cvičení se provádí na základě doporučení očního lékaře a je vhodné pro děti od 3 let. Ortoptické a pleoptické cvičení probíhá na speciálních přístrojích pod dohledem ortoptisty. Léčebná cvičení představují soubor ortoptických postupů s využitím speciálních přístrojů a různých pomůcek.

Navštivte nás

Řekli o nás

Všechny reference

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Autem Doprava autem

Směr od Opavy

Jeďte na jihovýchod na silnici číslo 11, pokračujte po ní až do Ostravy. Před víceúrovňovou křižovatkou sjeďte na Plzeňskou / silnici 58. Pokračujte na ulici Horní. Dojedete ke kruhovému objezdu, z něj vyjeďte 3. výjezdem. Cíl bude vpravo po 650 metrech.

Směr od Lipníku nad Bečvou

Jeďte na sever na silnici E462/D1. U křižovatky před Ostravou se dejte doprava směrem k Avion shopping parku po silnici číslo 11. Před víceúrovňovou křižovatkou sjeďte na Plzeňskou / silnici 58. Pokračujte na ulici Horní. Dojedete ke kruhovému objezdu, z něj vyjeďte 3. výjezdem. Cíl bude vpravo po 650 metrech.

Směr od Frýdku-Místku

Jeďte na severozápad na silnici číslo 56. Po 17 kilometrech jeďte výjezdem Dubina/Hrabůvka. Pokračujte po ulici Dr. Martínka. U kruhového objezdu se dejte doprava na ulici Horní. Cíl bude vpravo po 650 metrech.

Bus Městská hromadná doprava

Z vlakového/autobusového nádraží Ostrava-Svinov

Jděte směrem na sever ke Svinovským mostům na zastávku MHD Svinov, mosty. Jeďte buď tramvají číslo 17 nebo autobusem číslo 48 na zastávku Náměstí Ostrava-Jih. 100 m od zastávky směrem na sever po ulici Horní se po pravé straně v obchodním domě nachází naše ortoptické oddělení.