Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

POMÁHÁME I DĚTEM

Ortoptická oddělení se zabývají léčením pacientů, zejména dětí s poruchami binokulárního (prostorového) vidění – šilháním a tupozrakosti. Touto poruchou je přibližně postiženo 5 % populace a léčení je nezbytné zahájit co nejdříve. Pozitivních výsledků je možné dosáhnout včasným zjištěním, správnou diagnostikou a zahájením léčby vedené lékařem se zvláštní specializací a ortoptistou. Cvičení se provádí na základě doporučení očního lékaře a je vhodné pro děti od 3 let. Ortoptické a pleoptické cvičení probíhá na speciálních přístrojích pod dohledem ortoptisty. Léčebná cvičení představují soubor ortoptických postupů s využitím speciálních přístrojů a různých pomůcek.

Navštivte nás

Řekli o nás

Všechny reference

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Autem Doprava autem

Směr od Otrokovic

Jeďte na jih na silnici číslo 55, pokračujte po ní až do Uherského Hradiště. U Střední uměleckoprůmyslové školy odbočte doprava na ulici Všehrdova, na kterou navazuje ulice Palackého náměstí a Havlíčkova. Na konci této ulice odbočte doleva na ulici Hradební. Po 100 metrech po levé straně uvidíte Polyfunkční dům Šestka, ve kterém se nachází naše ortoptická cvičebna.

Směr od Brna

Jeďte na východ na silnici číslo 42, na kterou navazuje silnice číslo 50. Za Zlechovem jeďte výjezdem na Staré město. Pokračujte po silnici číslo 55 do Uherského Hradiště. U Střední uměleckoprůmyslové školy odbočte doprava na ulici Všehrdova, na kterou navazuje ulice Palackého náměstí a Havlíčkova. Na konci této ulice odbočte doleva na ulici Hradební. Po 100 metrech po levé straně uvidíte Polyfunkční dům Šestka, ve kterém se nachází naše ortoptická cvičebna.

Směr od Uherského Brodu

Jeďte na západ po silnici číslo 50, pokračujte až do Kunovic. Tam zabočte doprava a napojte se na silnici číslo 55, poté dojedete až do Uherského Hradiště. Na konci Třídy Maršála Malinovského u Střední uměleckoprůmyslové školy odbočte doprava na ulici Všehrdova, na kterou navazuje ulice Palackého náměstí a Havlíčkova. Na konci této ulice odbočte doleva na ulici Hradební. Po 100 metrech po levé straně uvidíte Polyfunkční dům Šestka, ve kterém se nachází naše ortoptická cvičebna.

Bus Městská hromadná doprava

Z autobusové/vlakové zastávky Uherské Hradiště

Cesta pěšky zabere cca 5 minut. Vyjděte před vlakovou a autobusovou zastávku a pokračujte doprava po ulici Na Stavidle a druhou odbočkou se dejte doleva na Komenského náměstí, jděte na konec ulice a pak odbočte doprava. Na konci ulice odbočte doleva na ulici Svatováclavská a potom doprava na ulici Hradební. Po 270 metrech na pravé straně uvidíte Polyfunkční dům Šestka, ve kterém se nachází naše ortoptická cvičebna.