Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

POMÁHÁME I DĚTEM

Ortoptická oddělení se zabývají léčením pacientů, zejména dětí s poruchami binokulárního (prostorového) vidění – šilháním a tupozrakosti. Touto poruchou je přibližně postiženo 5 % populace a léčení je nezbytné zahájit co nejdříve. Pozitivních výsledků je možné dosáhnout včasným zjištěním, správnou diagnostikou a zahájením léčby vedené lékařem se zvláštní specializací a ortoptistou. Cvičení se provádí na základě doporučení očního lékaře a je vhodné pro děti od 3 let. Ortoptické a pleoptické cvičení probíhá na speciálních přístrojích pod dohledem ortoptisty. Léčebná cvičení představují soubor ortoptických postupů s využitím speciálních přístrojů a různých pomůcek.

Navštivte nás

Řekli o nás

Všechny reference

Jak se k nám dostanete

Ať už se k nám chystáte autem či hromadnou dopravou, níže máme pro vás sepsané trasy, tak abyste nás bez problémů našli a nikde se neztratili.

Autem Doprava autem

Z Kroměříže

Z Kroměříže najeďte na dálnic D1. Poté jeďte výjezdem 230 na R46/E462 směrem na Olomouc/Vyškov a pokračujte po D46/E462. Vyjeďte výjezdem 2 na Vyškov/Ivanovice na Hané/silnici 430. Pokračujte rovně na silnici 430 (projeďte jeden kruhový objezd), po 1,3 km odbočte na odbočte doleva na ulici Žerotínova. Gemini oční klinika bude po pravé straně.

Z Olomouce

Jeďte po ulici Na Střelnicisilnici 635Erenburgova a Pražská/silnici 635 na silnici 35/E442. Ve Vyškově jeďte po D46 na silnici 430. Na sjezdu 2 sjeďte z D46/E462. Pokračujte po silnici 430 na Žerotínova. Gemini oční klinika bude po pravé straně.

Z Brna

Brno-Černovice jeďte po HusovaNádražníKřenová a silnici 42 na silnici 50. Ve Vyškově jeďte po D1/E462 na silnici 430. Sjeďte z D1/E462. Pokračujte po silnici 430 na Žerotínova. Gemini oční klinika bude po pravé straně.

Bus Městská hromadná doprava

Z autobusového nádraží

Autobusem: číslo 753 (směr Pačlavice) nebo 754 (směr Ivanovice na Hané) z nástupiště XY

vystupte na 2. zastávce – Vyškov, Dukelská, u čistírny → pěšky pokračujte ve směru jízdy autobusu cca 120m a před další světelnou křižovatkou odpočte doprava na ulici Žižkova → po cca 75m odbočte na první možné odbočce doprava na ulici Žerotínova a po cca 130m narazíte na Oční kliniku Gemini nacházející se na levé straně

Z autobusového nádraží

Pěšky: Projděte kolem hlavní budovy autobusového nádraží a dále pokračujte na severovýchod podél hlavní silnice na ulici Brněnská a následně Dukelská cca 1 km: Kolem budovy Okresního soudu, obchodního domu Prior, sochy TGM (po levé straně); na světelné křižovatce pokračujte rovně po přechodu přes vedlejší silnici → pokračujte dále podél hlavní silnice, po 50m zahněte mírně doleva, po 140m pokračujte doprava kolem budovy Gymnázia a střední odborné školy zdravotnické a ekonomické na ulici Komenského → po cca 170m na další světelné křižovatce přejděte hlavní silnici a pokračujte podél ní cca 250m. Před další světelnou křižovatkou doprava na ulici Žižkova → po cca 75m odbočte na první možné odbočce doprava na ulici Žerotínova a po cca 130m narazíte na Oční kliniku Gemini
nacházející se na levé straně.