Vážený pane primáři,

předem mého emailu bych Vám chtěla moc poděkovat za velmi zdařilou operaci mých očí, kterou jsem podstoupila ve Vaší klinice ve Zlíně (implantace trifokalní čočky) na doporučení svého bratra Petra Kratochvíla, se kterým jste se setkal v Cannes a mého otce od kterého jsem získala Váš osobní email.

Jak se blížil termín zákroku, začal narůstat strach obavy. Jako zdravotní sestra jsem se obávala i možných rizik a komplikací. Na operačním sále jsem měla stažené nejen hrdlo ale ….. :-) , po třech dnech byl výsledek obdivuhodný.

Poprvé po několika letech jsem schopna přečíst text, vidět ostře věci kolem sebe, hlavně ty naše PACOŠE v ordinaci, kteří mi říkají: Sestřičko, mě na vás něco chybí! Je to báječné, že nemusím pořád přehazovat brýle a už dnes mě mrzí, že jsem tento zákrok nepodstoupila už dříve. Ne nadarmo nám říkal Doc. Svěrák (byla to naše rodina), že když budeme mít problémy s očima máme vyhledat Vás.

Dovolte mi, abych Vám moc poděkovala pane primáři za milé přijetí, příjemné prostředí, profesionální a lidský přístup Vás všech.

Přeji Vám a Vaší celé rodině pevné zdraví a klinice Gemini mnoho úspěchů v práci a stovky dalších spokojených pacientů :-)
S pozdravem

Dana Weidermannová z Ostravy