Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

Ing. arch. Miroslav Víšek

Operace šedého zákalu

Dobrý den paní primářko,

jmenuji se Miroslava Pakandlová a jsem dcerou pana Ing. arch. Miroslava Víška, který je pacientem Vaší kliniky a tedy i Váš. Jelikož se blíží konec letošního roku, tedy roku 2023 někteří z nás tzv. bilancují. Musím říci, že letos je to bilancování velice příjemné.
Vaše klinika a její zaměstnanci vrátili mého už 88 letého tatínka zpět do života. Budu Vám do konce svého života vděčná za to, co jste pro něho udělali.
Když jsem objednávala tatínka na Vaši kliniku (myslím, že v pořadí už čtvrtou), vůbec jsem nedoufala, že se něco změní, ale nechtěla jsem se vzdát toho, že mi všude říkali, že už tatínkovi nelze více pomoci. Ve všech klinikách jsem si vždy s tatínkem připadala jako pořadové číslo například 3. U vás jsem opět ucítila, že je možné se cítit opravdovým člověkem a ne pouhým číslem.
Nikdy jsem si neuvědomovala, že je zrak tak velice důležitý i po psychické stránce. Můj tatínek se mi před očima doslova vzdaloval, byl velice podrážděný na všechny ve svém okolí, někdy i zlý. To co se vám povedlo s ním provést je snad malý zázrak. Je to zase můj skvělý táta, milující manžel a dědeček a pradědeček na rozmazlování.

Jsem člověk, který se vždy ze svých pocitů musí vypsat a jsem moc ráda, že to mohu poslat právě Vám. Važte si celého Vašeho skvělého týmu lidí, které máte kolem sebe. Věřte mi, že jich je pomálu a Vám se povedlo dát dohromady úžasný a hlavně lidsky fungující kolektiv, který je půlkou úspěchu Vašeho léčení.

Přeji Vám všem za celou naši rodinu krásné a radostné vánoce, hodně zdraví, rodinné pohody a hlavně si všichni uchovejte do nového roku tu skvělou náladu a přístup ke svým pacientům, která je k nezaplacení.

Miroslava Pakandlová s rodinou

Nabízené zákroky

Naše kliniky