Váš tým pracovníků je skvělý a pobyt na vaší klinice je zážitkovou terapií o tom, jak má vypadat přístup k pacientovi a potažmo o tom, jak by mělo fungovat naše zdravotnictví. Ochota, úsměv, profesionalita. Jen tak lze charakterizovat přístup vás všech.

Jsem třetí den po operaci. Od chvíle, kdy jsem se rozhodla, že zákrok podstoupím, jsem byla psychicky připravena snášet bolest a byla vybavena trpělivostí a rozhodnuta čekat na zlepšení, které se bude dostavovat postupně. Operace proběhla naprosto bezbolestně a pokud lze o nějakém zákroku konstatovat, že byl příjemný, tak to byl právě tento zákrok, který jsem podstoupila. Díky vašemu přístupu jsem se cítila bezpečně a měla k vám naprostou důvěru. Vzhledem k tomu, že toto poděkování píši bez brýlí , vzhledem k tomu, že poprvé po několika letech jsem schopna bez brýlí přečíst text, displej telefonu a vidět věci, které si člověk postupně přestane uvědomovat a bere je tak, jak je život přináší, je výsledek operace zřejmý. Již po návratu z kliniky, po pár hodinách, jsem byla schopna přečíst návod na použití kapek do očí a to byl první můj úžas nad výsledkem operace a ten přetrvává a provází mě na každém kroku. Pomohli jste mi nejen zlepšit zrak, ale kvalitu života a nejen za to, ale především za vaši práci vám patří velké poděkování.

Děkuji Vám a přeji vám mnoho spokojených pacientů a úspěchů na profesionální úrovni a stejnou pohodu a klid, které rozdáváte ostatním, vám přeji i ve Vašem osobním životě.

S přáním krásného dne
Jaroslava Jůzová