Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

Dobrý den pane Doktore Stodůlko,
když jsem svěřil ten zbytek toho nejcennějšího pro mě a to mých obou očí, tak nemám problém i s touto odpovědí a s požadovaným souhlasem a se zpracováním osobních údajů souhlasím.
Pane doktore, jsem to ten pacient z Dubňan, který prodělal mozkovou příhodu s následkem poškození zraku – obou očí. Tak, jak jste mně jasně sdělil, že asi plně nejde uspokojit moje očekávání zlepšení zraku, Vámi provedenými operacemi a voperovanými čočkami jsem s Vaší prací i s prací celého sehraného týmu, moc spokojen…
Brýle používám pouze při čtení a někdy u počítače, nebo při opravách závad, ale v obchodech a při běžné práci je nepotřebuju, ani do dálky, ba ani při jízdě na bateriové tříkolce.
Taky děkuju, oběma nám známé rodině Kučerové z Kanady, že mně doporučila Vás a Vaši kliniku a taky já neopomenu při kontrolách a jiných dotazech sdělit, kde jsem byl operován a kým a mou spokojeností s dosaženým výsledkem. Pohledem na lékařské zprávy o stavu obou očí před operací, tak operací bylo asi dosaženo toho nejlépe možného výsledku a za to Vám, pane doktore, moc děkuje a je Vám vděčný a přeje zdraví.
Josef Kratochvíla

Nabízené zákroky

Naše kliniky