Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

Bez brýlí v jakémkoli věku

Vážený pane profesore Stodůlko,
je toho tolik, co bych Vám chtěla napsat, že nevím, z které strany začít. Od chvíle, co jsem podstoupila operaci – implantaci tzv. fakické nitrooční čočky na Vaší oční klinice Gemini ve Zlíně, jsem neskutečně šťastná a užívám si každé minuty bez brýlí. Příští týden tomu budou už 3 měsíce, což není zas tak krátký čas, avšak pro mě, po dlouhých 26-ti letech nošení brýlí, je to pořád k neuvěření.
Dřív jsem musela každé ráno okamžitě šmátrat po brýlích, abych vůbec zjistila, jestli venku sněží nebo svítí sluníčko :-) … ale teď? Teď je všechno jinak, je to tak krásný pocit probudit se a hned vidět svět v jeho plné kráse.
V létě jsem si maximálně užívala slunečních brýlí, které jsem mohla vždy všem jen tiše závidět, proto mám hned troje :-) a teď, když už nám přituhuje, jsem neskutečně šťastná, že už nemusím řešit každoroční  mlžení brýlí, které jsem vždy nesnášela.
Tak moc Vám chci poděkovat. Jen těžko se mi hledají slova, kterými bych Vám dokázala popsat to, co prožívám. Nesmírně si Vás vážím, za to, co jste pro mě udělal a jsem Vám neskutečně vděčná. Nemám den, kdybych si na Vás nevzpomněla :-) Díky Vám se mi splnil životní sen, po kterém jsem vždy toužila a zároveň jsem  stihla i den, na kterém mi tolik záleželo. Svatební den mé sestry, které jsem šla za svědka už bez brýlí.
Ze srdce, Vám pane profesore Stodůlko, ještě jednou děkuji i celému Vašemu týmu oční kliniky Gemini za úžasný a milý přístup a přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů.

S pozdravem  krásného dne   Kateřina Polednová

Nabízené zákroky

Naše kliniky