Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

Lenka Klusková

Bez brýlí v jakémkoli věku

Dobrý den,

velice ráda bych touto cestou veřejně poděkovala celé oční klinice Gemini. Mám naprosto úžasnou zkušenost s Gemini oční klinikou Ostrava-Bělský Les a z celého srdce jsem vděčná celému týmu. Po 35 letech trápení s kombinovanými očními vadami jsem se konečně setkala s lidmi, kteří mi dokázali poskytnout řešení, díky kterému jsem získala zpět své zrakové schopnosti bez brýlí.

V celém týmu jsem našla neuvěřitelně vstřícné, profesionální a empatické lidi, kteří si opravdu všímají každého pacienta. Sestřičky na recepci mě přivítaly s úsměvem a vždy byly ochotné mi pomoci. Lékaři na klinice jsou skvělí profesionálové, kteří ke mně přistupovali s úctou a empatií.
Nejvíc bych chtěla poděkovat MUDr. Jiřímu Kačmařovi, který mi vybral vhodné čočky pro mé oční vady. Jeho zkušenosti a dovednosti jako očního chirurga mi umožnily podstoupit zákrok (implantaci torických trifokálních umělých nitroočních čoček), který mi pomohl. Díky němu jsem se konečně zbavila brýlí a můj zrak se výrazně zlepšil.

Nemohu si vynachválit Gemini oční kliniku v Ostravě  a vřele ji doporučuji každému, kdo trpí očními problémy. Jsou to opravdoví profesionálové, kteří pracují s úctou ke svým pacientům a poskytují jim péči na nejvyšší úrovni.
Ještě jednou mockrát děkuji. S úctou a vděčností
Lenka Klusková

Nabízené zákroky

Naše kliniky