Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

Bez brýlí v jakémkoli věku

Vážení přátelé.
Ten kdo to nezažil tak ten tomu jen těžko věří.Já byl taky nevěřící Tomáš a operaci jsem zapovídal a smířil se s tím, že budu již navždy nosit brýle které mě strašně limitovali v životě. Asi každý kdo nosí brýle tak ví očem mluvím. Začal jsem nosit brýle asi ve 25 letech a jelikož mé oči absolutně nesnášeli kontaktní čočky tak byl se sportem konec. Asi je všem jasné, že při větší tělesné zátěži se okamžitě brýle zamlží a člověk pak nedělá nic jiného, než čistí a čistí a nakonec se rozhodne, že již nemá cenu dále pokračovat a smíří se stím,že už si nezahraje třeba hokej, fotbal nebo nevyskouší třeba paint bal. Já jsem třeba vždy chtěl jezdit rally a díky vadě očí jsem nemohl zase usednout za volant závodního auta a vyjet na trať.Časem jsem se stal jen amaterským jezdcem a objížděl jen hobby závody a byl šťastný alespoň zato.
Po létech ale přišla naděje. Objevil se nějaký Dr. Stodůlka, který začal provádět korekce zraku . Z počátku jsem tomu nevěnoval pozornost stím, že mé oči stejně neopraví a čas plynul a pan Dr.Stodůlka zdokonaloval techniku a( možná se někdo zasměje nad tímto mým názvem) vytvořil velkou továrnu na zázraky. Ano je to zázrak. Ve svých 48 letech jsem se rozhodl, že to taky skusím a nechám se vyšetřit na oční klinice Gemini ve Zlíně a pak se uvidí, jestli se dá něco dělat s mým zrakem. Po vyšetření mě bylo řečeno, že je možné provést korekci mého zraku a cena byla taková, že jsem se téměř okamžitě rozhodl pro operaci .Dnes je to půl roku po operaci a já vidím jako zamlada a ikdyž jsem již staršího data výroby tak si mohu splnit svůj sen z mládí a koncem měsíce května usednu za volant závodního vozu při rally sprintu Kopná .
Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Dr, Stodůlkovi a taky celému kolektivu Oční kliniky Gemini ve Zlíně zato, že se nemusím jen dívat , ale mohu se i zůčastnit.
Děkuji pane Stodůlka

Hýbner Vratislav,Zlín

PS: A ještě prosím neudělejte Ti z Vás co váháte takovou chybu jako já a nechte si udělat vyšetření na Oční klinice Gemini. Tam zjistíte, že stačí jen málo a Váš život nabere jiný směr a nejen ten za zamlženým sklem Vaší jistě né levné optiky.

Nabízené zákroky

Naše kliniky