Po – pá: 7:00 – 18:00
Objednat se

COVID TESTY BEZ ČEKÁNÍ A S CERTIFIKÁTEM ZDARMA

 

Nově můžeme od 17. května znovu využívat posezení na zahrádkách restaurací, navštěvovat fitness centra nebo využívat služby jako kadeřnictví. Stále ale platí protiepidemická opatření a pravidla, která je potřeba dodržovat. Jednou z podmínek je potvrzení o negativním testu na koronavirus, které platí 72 hodin.

Na oční klinice Gemini ve Zlíně provádíme antigenní testování pro širokou veřejnost. Test je plně hrazen ze zdravotního pojištění a je tedy zdarma a bez registrace. Vše co musíte udělat je přijít na oční kliniku Gemini ve Zlíně na adresu U Gemini 360. U kliniky je možné bez problémů zdarma zaparkovat. Pokud se k nám vydáte MHD, využijte linky trolejbusu č. 11 nebo 12. Z centra pojedete směrem na Příluky a vystoupíte na zastávce Pančava-Gemini. Testování probíhá v pracovní dny:

  • od pondělí do čtvrtku mezi 7:00 a 15:00 hod.
  • v pátek mezi 7:00 a 14:00 hod.

Testujeme přímo v budově kliniky bez nutnosti registrace. Výsledek testu se dozvíte na počkání do 15 minut. Při negativním výsledku testu na koronavirus vám bude vystaven oficiální certifikát s platností 72 hodin, který vám umožní využívat služby, které potřebujete a postupně se tak vrátit do normálního života.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 577 202 202.

 

Naše kliniky