Po – pá: 7:00 – 18:00
Objednat se

Na oční klinice Gemini ve Zlíně provádíme antigenní testování pro širokou veřejnost.

Test je plně hrazen ze zdravotního pojištění (1x za 7 dnů) a je tedy zdarma a bez registrace/bez objednání. Pokud se jedná o 2./3./… test za týden, je zpoplatněn částkou 200 Kč. Vše co musíte udělat je přijít na oční kliniku Gemini ve Zlíně na adresu:

Gemini oční klinika, U Gemini 360, 760 01 Zlín

U kliniky je možné bez problémů zdarma zaparkovat. Pokud se k nám vydáte MHD, využijte linky trolejbusu č. 11 nebo 12. Z centra pojedete směrem na Příluky a vystoupíte na zastávce Pančava-Gemini.

PROVOZNÍ DOBA TESTOVÁNÍ:

  • pondělí až pátek mezi 7:00 a 15:00 hod.,
  • sobota a neděle mezi 8:00 a 16:00 hod.,
  • poslední vzorky musí být odebrány v dostatečném předstihu před koncem provozní doby, prosíme tedy, nechoďte na poslední chvíli.

Testujeme přímo v budově kliniky bez nutnosti registrace. Výsledek testu se dozvíte na počkání během 15 až 30 minut (dle aktuální fronty). Při negativním výsledku testu na koronavirus vám bude vystaven oficiální certifikát, který vám umožní využívat služby, které potřebujete a postupně se tak vrátit do normálního života. Test je platný po dobu 72 hodin a je i v anglickém jazyce (pro příp. použití v zahraničí).

Prosíme, abyste na místě podle aktuální situace (fronty) respektovali pokyny a provozní dobu dle zdravotních sestřiček. Děkujeme za spolupráci.

PLATEBNÍ PODMÍNKY pro samoplátce příp. cizince:

Zdravotní pojišťovna hradí test pouze 1x za 7 dnů. Pokud tento interval zájemce o test nesplňuje (byl již v posledních dnech testován) nebo nemá české zdravotní pojištění, je nutné uhradit na místě částku 200 Kč. Pondělí až pátek lze platit hotově i kartou. V sobotu a neděli POUZE V HOTOVOSTI.

 

 

Naše kliniky