Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

Omlazení pleti pro přitažlivý a mladiství vzhled

Aplikace kyseliny hyaluronové či botulotoxinu, mezoterapie

Vyhladit vrásky je možné pomocí kyseliny hyaluronové, což je tělu vlastní látka, která přirozeně věkem ubývá. Látka je injekčně vpravena do míst, kde je kůže vrásčitá, povislá či ochablá. Následně dojde k opětovnému vyhlazení pleti, získání elasticity a navrácení svěžesti. Zákrok se provádí v místním znecitlivění krémem, takže není tolik bolestivý. Účinek trvá přibližně 5 až 12 měsíců.

Aplikací botulotoxinu se zamezí nadměrné mimice ve tváři a jejich dalšímu prohlubování. Aplikace trvá jen několik minut a účinek se projeví přibližně za 5 dní. Účinek je dočasný, přetrvá zpravidla několik měsíců. Většinou je vhodné podstoupit dvě aplikace za rok. Jeho výhodou je především minimální bolestivost na rozdíl od klasického plastického zákroku.

Mezoterapie je metoda omlazení pleti s okamžitým efektem. Mikrojehličkami je do pokožky aplikována kyselina hyaluronová, která pleť hydratuje, obnovuje její elasticitu a vyhlazuje vrásky. Efekt zákroku vydrží maximálně 6-8 týdnů. Mezoterapie se provádí v lokální anestezii, zákrok je tedy bezbolestný.

Aplikace dermálních nití

Jde o šetrnou neinvazivní metodu vhodnou pro estetické zákroky v oblasti obličeje, především pro vyhlazování vrásek, odstranění nedokonalostí pokožky nebo lifting obličeje či podbradku. Procedura je komfortní, rychlá a bezbolestná. Aplikace je časově nenáročná. Tyto speciální nitě se po čase samy vstřebají.

 

Plazmalifting (pouze ve Zlíně) – omlazení pokožky vlastní plazmou

Plazmalifting je jedna z nejmodernějších metod estetické dermatologie. Díky schopnosti regenerovat buňky se začala plazma používat v estetické medicíně k omlazení pokožky.

Celý zákrok je poměrně snadný a trvá necelou hodinu. Pacientovi je odebrána krev, ze které se odstředí plazma. Poté ji lékař aplikuje drobnými vpichy do pokožky. Plazma nastartuje aktivitu buněk a kolagenu, má výborné regenerační schopnosti, a proto způsobuje viditelné omlazení pokožky.

 

Šetrné ošetření přístrojem Plexr

Přístroj Plexr odstraňuje drobné kožní nerovnosti, pigmentové skvrny, některá znaménka, vrásky i jizvy. Vypíná horní a dolní víčka. Bez narkózy, bez jizev, bez krvácení, rychle a efektivně.

Šetrná metoda spočívá v odstranění nežádoucí tkáně odpařením. K tomu dochází díky vývojům a ionizaci plynů mezi přístrojem a pokožkou (vytvořením plazmy). Navíc po zákroku dochází k tvorbě kolagenu v ošetřené pokožce.

Zákrok je bezbolestný díky aplikaci anestetického krému nebo znecitlivující injekce na místo, které bude ošetřováno.

Jak se objednat?

  • Vyplňte tento online formulář.
  • Nebo nám zavolejte na infolinku 577 202 202.
  • Společně domluvíme termín vaší návštěvy.
  • Rádi zodpovíme vaše dotazy.

Dana Pekařová

Informační linka

(+420) 577 202 202
pondělí–pátek 7:00–18:00

Bez obav nám zavolejte

Chcete se na něco zeptat nebo si rezervovat termín? Rádi Vás objednáme nebo s čímkoliv poradíme.

Cena volání odpovídá ceně za hovor na pevnou linku dle Vašeho tarifu.

Řekli o nás

Všechny reference